15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Лепила Стик и Глитер

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Лепак 960 10Гр 10Нца Стик

  144130
  33,00 ден 36,00 ден
  STAEDTLER® 960 10NCA
  Лепак во стик 10 гр.

  - За лепење хартија, картон, дрво, ткаенина
  - Идеален за секојдневна употреба во школо
  - Брзо се суши и може лесно да се измие

  Број на артикл: 960 10NCA

  Лепак, Стик, 40Гр, Staedtler, 960 40 NCA02

  128074
  95,00 ден
  STAEDTLER® 960 40 NCA
  Лепак во стик 40 гр.

  - За лепење хартија, картон, дрво, ткаенина
  - Идеален за секојдневна употреба во школо
  - Брзо се суши и може лесно да се измие

  Број на артикл: 960 40 NCA

  Лепак во стик, 36гр, Centrum, 80506

  211690
  33,00 ден 35,00 ден
  Лепак во стик кој најчесто се користи за хартија. Погоден за употреба во школо, канцеларија и дома. Не е токсичен. Тежина 36 гр.

  Лепак, 15гр, Centrum, 80504

  183590
  20,00 ден 25,00 ден
  Лепак кој најчесто се користи за хартија. Погоден е за употреба во школо, канцеларија и дома. Не е токсичен. Тежина 15 гр.

  Лепак, Стик, 20Гр, Staedtler, 960 20 NCA02

  128070
  60,00 ден
  STAEDTLER® 960 20 NCA
  Лепак во стик 20 гр.

  - За лепење хартија, картон, дрво, ткаенина
  - Идеален за секојдневна употреба во школо
  - Брзо се суши и може лесно да се измие

  Број на артикл: 960 20 NCA

  Лепак стик, 10гр., Office Point, 1001000-00-10

  023750
  25,00 ден

  Лепак стик, 20гр, Office Point, 1002000-00

  046569
  40,00 ден

  Лепак, Со светки, 21мл, Centrum, 84156

  252410
  30,00 ден

  Лепак, Со светки, 6мл, Centrum, 82670

  252380
  15,00 ден
  Лепак со светки кој најчесто се употребува за хартија, картон и други цврсти површини. Количина: 6 мл во туба.

  Лепак, Стик, 15гр., Centrum, Magic village, 81971

  252330
  20,00 ден
  Лепак во стик кој најчесто се користи за хартија. Количина 15 гр.

  Лепила Стик и Глитер

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 15,00 ден Максимум: 95,00 ден
  ден15 ден95
  Производители