15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Макети Модели Кукли за Цртање

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Макети 3Д животни 4/1

  206340
  120,00 ден

  Маникин, Маж, 8", Statovac, 616016

  189158
  465,00 ден
  Модел за сликање на човечката фигура. Направен е од цврсто дрво, монтиран на метален сталак и подвижен, така да може да ги симулира повеќето од човечките положби.

  Шака, Десна, Женска, 10", Statovac, 616013

  189130
  1.550,00 ден
  Маникин рака претставува модел за сликање. Направена е од цврсто дрво и е подвижна, така да може да ги симулира повеќето положби на човечката рака.

  Шака, Десна, Машка, 12", Statovac, 616011

  189142
  1.700,00 ден
  Маникин рака претставува модел за сликање. Направена е од цврсто дрво и е подвижна, така да може да ги симулира повеќето положби на човечката рака.

  Макети Модели Кукли за Цртање

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 120,00 ден Максимум: 1.700,00 ден
  ден120 ден1700
  Производители