15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маркери други HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маркер, Неперманентен, OHP, 0.7мм, Schneider, Maxx 223, 112302, Црвена

  050167
  65,00 ден
  Универзален неперманенетен маркер за линии со дебелина 0,7мм во црвена боја.
  Погоден за пишување на фолија (ОХП), хартија, пластика, стакло, метал итн.
  Напишаното брзо се суши, но може и лесно да се отстрани само со влажна крпа.
  Има слаб мирис и не содржи штетни материи.

  Маркер, Неперманентен, OHP, 0.7мм, Schneider, Maxx 223, 112303, Сина

  050168
  65,00 ден
  Универзален неперманенетен маркер за линии со дебелина 0,7мм во сина боја.
  Погоден за пишување на фолија (ОХП), хартија, пластика, стакло, метал итн.
  Напишаното брзо се суши, но може и лесно да се отстрани само со влажна крпа.
  Има слаб мирис и не содржи штетни материи.

  Маркер, Металик, Staedtler, 8323-11 CA90, Златна

  144129
  85,00 ден
  STAEDTLER® 8323-11 CA90
  Маркер металик златна

  - За пишување и украсување на светла и темна хартија
  - Идеален за честитки
  - Не е потребно протресување пред употреба
  - Лесно се брише од мазни површини како стакло и огледала со влажна крпа
  - Исцртува линија од 1-2 мм

  Број на артикл: 8323-11 CA90

  Маркер, Металик, Staedtler, 8323 CA90, Сребрена

  144127
  85,00 ден
  STAEDTLER® 8323-81
  Маркер металик сребрена

  - За пишување и украсување на светла и темна хартија
  - Идеален за честитки
  - Не е потребно протресување пред употреба
  - Лесно се брише од мазни површини како стакло и огледала со влажна крпа
  - Исцртува линија од 1-2 мм

  Број на артикл: 8323-81

  Маркер, Неперманентен, OHP, 1.0мм, Schneider, Maxx 225 M, 1211, Црна

  050196
  68,00 ден
  Универзален маркер со средна ширина на линијата приближно 1,0 мм
  - За пишување на картон, хартија, транспарентна хартија, пластика, стакло, метал, дрво и скоро на сите други материјали.
  - Брзо се суши, и може да се брише со влажна крпа.
  - Мастило без мирис и без токсични хемикалии.
  - Тенок модел, практичен за во џеб благодарение на капачето со клипса.
  - Димензија: 146 × 13 × 16 mm

  Маркер, 2-3мм, Schneider, Maxx 265 Deco, 126505, Неон Жолта

  051435
  220,00 ден
  - Универзален маркер за линии од 2-3 мм во неон жолта боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, но од овие површини неможе да се избрише.

  Маркер, 5-15мм, Schneider, Maxx 260 Deco, 126049, Бела

  051446
  385,00 ден
  - Mаркер за линии од 5-15 мм во бела боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. во затворени простории. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, и други груби абсорбирачки површини, но од овие, неможе да се избрише.
  - Бојата во маркерот не е токсична и е без мирис.

  Маркер, 5-15мм, Schneider, Maxx 260 Deco, 126001, Црна

  051441
  385,00 ден
  - Mаркер за линии од 5-15 мм во црна боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. во затворени простории. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, и други груби абсорбирачки површини, но од овие, неможе да се избрише.
  - Бојата во маркерот не е токсична и е без мирис.

  Маркер, 5-15мм, Schneider, Maxx 260 Deco, 126006, Портокалова

  051449
  385,00 ден
  - Mаркер за линии од 5-15 мм во портокалова боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. во затворени простории. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, и други груби абсорбирачки површини, но од овие, неможе да се избрише.
  - Бојата во маркерот не е токсична и е без мирис.

  Маркер, 2-3мм, Schneider, Maxx 265 Deco, 126510, Неон Сина

  051433
  220,00 ден
  - Универзален маркер за линии од 2-3 мм во неон сина боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, но од овие површини неможе да се избрише.

  Маркер, Неперманентен, OHP, 1.0мм, Schneider, Maxx 225 M, 1212, Црвена

  050197
  68,00 ден
  Универзален маркер со средна ширина на линијата приближно 1,0 мм
  - За пишување на картон, хартија, транспарентна хартија, пластика, стакло, метал, дрво и скоро на сите други материјали.
  - Брзо се суши, и може да се брише со влажна крпа.
  - Мастило без мирис и без токсични хемикалии.
  - Тенок модел, практичен за во џеб благодарение на капачето со клипса.
  - Димензија: 146 × 13 × 16 mm

  Маркер, Неперманентен, OHP, 1.0мм, Schneider, Maxx 225 M, 1213, Сина

  050198
  68,00 ден
  Универзален маркер со средна ширина на линијата приближно 1,0 мм
  - За пишување на картон, хартија, транспарентна хартија, пластика, стакло, метал, дрво и скоро на сите други материјали.
  - Брзо се суши, и може да се брише со влажна крпа.
  - Мастило без мирис и без токсични хемикалии.
  - Тенок модел, практичен за во џеб благодарение на капачето со клипса.
  - Димензија: 146 × 13 × 16 mm

  Маркер, Неперманентен, OHP, 0.7мм, Schneider, Maxx 223, 112301, Црна

  050166
  65,00 ден
  Универзален неперманенетен маркер за линии со дебелина 0,7мм во црна боја.
  Погоден за пишување на фолија за графоскоп (ОХП), хартија, пластика, стакло, метал итн.
  Напишаното брзо се суши, но може и лесно да се отстрани само со влажна крпа.
  Има слаб мирис и не содржи штетни материи.

  Маркер, 2-3мм, Schneider, Maxx 265 Deco, 126511, Неон Зелена

  051434
  220,00 ден
  - Универзален маркер за линии од 2-3 мм во неон зелена боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, но од овие површини неможе да се избрише.

  Маркери други HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 65,00 ден Максимум: 385,00 ден
  ден65 ден385
  Производители