15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маркери за бела табла HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маркер, За Табла, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129001, Црна

  050291
  66,00 ден
  - Маркер за табла, во црна боја со зашилен врв и ширина на линијата 2-3 мм.
  - Погоден за табла, хартија, фолија
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  - Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување
  - Мастило што не се суши и по отстранување на капачето
  - Може да се надополни
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика

  Маркер, За Табла, Сет 4/1, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129094

  050300
  275,00 ден

  Маркер, За Табла, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129002, Црвена

  050292
  66,00 ден
  - Маркер за табла, во црвена боја со зашилен врв и ширина на линијата 2-3 мм.
  - Погоден за табла, хартија, фолија
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  - Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување
  - Мастило што не се суши и по отстранување на капачето
  - Може да се надополни
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика

  Маркер, За Табла, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129003, Сина

  050293
  66,00 ден
  Маркер за табла, во сина боја со зашилен врв и ширина на линијата 2-3 мм.
  - Погоден за табла, хартија, фолија
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  - Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување
  - Мастило што не се суши и по отстранување на капачето
  - Може да се надополни
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика

  Маркер, За табла, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129004, Зелена

  050294
  66,00 ден
  - Маркер за табла, во зелена боја со зашилен врв и ширина на линијата 2-3 мм.
  - Погоден за табла, хартија, фолија
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  - Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување
  - Мастило што не се суши и по отстранување на капачето
  - Може да се надополни
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика

  Маркер, 1-3мм, Board Marker, Schneider, Maxx Eco 110, 111001, Црна

  015401
  85,00 ден
  - Маркер за табла со зашилен врв, за испишување линии со ширина 1--3 мм, во црна боја.
  - Погоден за табла, хартија, фолија.
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  -Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx Eco 655.
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика.

  Маркер, За Табла, Сет 4/1, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129094

  050301
  275,00 ден

  Маркер , За Табла, Сет 4/1, 1 - 2Мм, Staedtler, Lumocolor, 341 WP4

  123091
  340,00 ден
  Lumocolor® whiteboard compact 341 WP4
  Маркери за бела табла

  - Се брише со сув сунѓер од површини како бела табла, стакло, порцелан и друго без да остави трага
  - При пишување брзо се суши
  - Маркерот може да се остави без капаче неколку дена без да се исуши
  - Високо квалитетен и долготраен производ
  - Безбеден за авионски летови: автоматско изедначување на притисокот спречува истекување на мастилото
  - Испишува линија од 1 до 2 мм

  Број на артикл: 341 WP4

  Маркер, 1-3мм, Board Marker, Schneider, Maxx Eco 110, 111002, Црвена

  015402
  85,00 ден
  - Маркер за табла со зашилен врв, за испишување линии со ширина 1--3 мм, во црвена боја.
  - Погоден за табла, хартија, фолија.
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  -Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx Eco 655.
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика.

  Маркер, Boardmarker, 1-3мм, Сет 1/4, Schneider, Maxx Eco 110, 111094

  015440
  325,00 ден

  Маркер, За табла, Сет 4/1, 2.0Мм, Staedtler, Lumocolor, 351 B WP4 02

  123092
  330,00 ден
  Lumocolor® whiteboard marker 351 B WP4
  Маркери за бела табла

  - Се брише со сув сунѓер од површини како бела табла, стакло, порцелан и друго без да остави трага
  - При пишување брзо се суши
  - Маркерот може да се остави без капаче неколку дена без да се исуши
  - Високо квалитетен и долготраен производ
  - Безбеден за авионски летови: автоматско изедначување на притисокот спречува истекување на мастилото
  - Испишува линија од 2 до 5 мм
  - Може повторно да се полни со производот 488 51

  Број на артикл: 351 B WP4

  Маркер, За Табла, Кос Врв, 2.0-5.0Мм, Staedtler, Triplus®, 3551-B 9, Црна

  197501
  55,00 ден 59,00 ден

  Маркер, 1-3мм, Board Marker, Schneider, Maxx Eco 110, 111003, Сина

  015403
  85,00 ден
  - Маркер за табла со зашилен врв, за испишување линии со ширина 1--3 мм, во сина боја.
  - Погоден за табла, хартија, фолија.
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  -Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx Eco 655.
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика.

  Маркер, 1-3мм, Board Marker, Schneider, Maxx Eco 110, 111004, Зелена

  015404
  85,00 ден
  - Маркер за табла со зашилен врв, за испишување линии со ширина 1--3 мм, во зелена боја.
  - Погоден за табла, хартија, фолија.
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  -Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx Eco 655.
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика.

  Маркер, За Табла, Сет 4/1, Staedtler, Triplus®, 3551 B-SBK4

  197520
  249,00 ден

  Маркер борд, 4,9мм, кос врв, Mas, 6412, црна

  204561
  66,00 ден

  Маркери за бела табла HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 55,00 ден Максимум: 340,00 ден
  ден55 ден340
  Производители