15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маркери паинт HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маркер, Акрилен, 2мм, Schneider, Paint-It 310, 120102, Црвена

  340012
  180,00 ден

  Маркер, Акрилен, 2мм, Schneider, Paint-It 310, 120105, Жолта

  340015
  180,00 ден

  Маркер, Акрилен, 2мм, Schneider, Paint-It 310, 120149, Бела

  340016
  180,00 ден

  Маркер, Акрилен, 2мм, Schneider, Paint-It 310, 120153, Златна

  340018
  180,00 ден

  Маркер, Акрилен, 4мм, Schneider, Paint-It 320 , 120202, Црвена

  340042
  230,00 ден

  Маркер, Акрилен, 4мм, Schneider, Paint-It 320, 120201, Црна

  340041
  230,00 ден

  Маркер, Акрилен, 4мм, Schneider, Paint-It 320, 120204, Зелена

  340044
  230,00 ден

  Маркер, Акрилен, 4мм, Schneider, Paint-It 320, 120209, Розева

  340040
  230,00 ден

  Маркер, Акрилен, 4мм, Schneider, Paint-It 320, 120249, Бела

  340046
  230,00 ден

  Маркер, Акрилен, 4мм, Schneider, Paint-It 320, 120253, Златна

  340048
  230,00 ден

  Маркер, Акрилен, Сет 1/6, 2мм, Schneider, Paint-It 310 Set1, 120195

  340030
  1.100,00 ден

  Маркер, Акрилен, Сет 1/6, 2мм, Schneider, Paint-It 310 Set2, 120196

  340031
  1.100,00 ден

  Маркер, Paint, 1-3 мм, Со тап врв, Schneider, Maxx 270, 127049, Бела

  050316
  210,00 ден
  Маркер со тап врв и ширина на линијата 2-3 мм, во бела боја.
  - Погоден за украсување и обележување на груби и мазни површини, како хартија, стакло, пластика, керамика, метал, кожа, гума итн.
  - Белешките напишани со овој маркер се трајни и со висока отпорност на бришење и абење скоро на сите материјали. А не се отстрануваат ни при перење, како ни при топлинско загревање до 300 степени.
  - Не содржи штетни материи.

  Маркери паинт HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 180,00 ден Максимум: 1.100,00 ден
  ден180 ден1100
  Производители