15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маркери Перманент Economy

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маркер Перманент 987-Црн

  051241
  22,00 ден

  Маркер, 0.8мм, Metallic, Сет 1/4, Schneider, ML01011501

  349290
  850,00 ден

  Маркер, 2.0мм, Metallic, Сет 1/4, Schneider, ML01111501

  349280
  850,00 ден

  Маркер, BG Office, 035155438/AD 8004-2, Црвена

  316832
  20,00 ден

  Маркер, Перманентен, BG, 8004-9 035137592, Црна

  316831
  20,00 ден

  Маркер, Перманентен, Junior, Chrome 202, 140020, Златна

  290359
  60,00 ден

  Маркер, Перманентен, Кос врв, BG, 35136162, Црна

  316981
  20,00 ден

  Маркер 80534 2-5 Мм Засечен Перманент Црн

  183431
  22,00 ден

  Маркер, Перманентен, 1-5 мм, Со засечен врв, Schneider, Maxx 133, 113302, Црвена

  050112
  50,00 ден
  - Универзален перманенетен маркер со засечен врв, за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм, во црвена боја.
  - Погоден за пишување на картон, хартија, пластика, стакло, метал, дрво итн.
  - Напишаното брзо се суши, и отпорно е на вода и сончева светлина.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Има слаб мирис и не содржи штетни материи.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx 640.

  Маркер, Перманент, YS, 688, сина

  221963
  17,00 ден 20,00 ден

  Маркер Мк7001П Црвен

  098042
  20,00 ден

  Маркер перманент, 1-3мм, Office Point, 6504412-07, Сина

  052643
  10,00 ден

  Маркер Мк7001 П Зелен

  098044
  20,00 ден

  Маркери Перманент Economy

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 10,00 ден Максимум: 850,00 ден
  ден10 ден850
  Производители