15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маркери текст HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Текст Маркер, Schneider, Job, 1523, Тиркизна

  257033
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во тиркизна боја. - Погоден е за сите видови на хартија. - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови. - Може да се надополни со мастило по потреба. - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст Маркер, Schneider, Job, 1524, Минт

  257034
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во минт боја. - Погоден е за сите видови на хартија. - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови. - Може да се надополни со мастило по потреба. - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст маркер, Schneider, Job, 1525, Пастелна жолта-Ванила

  257035
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во пастелно жолта боја. - Погоден е за сите видови на хартија. - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови. - Може да се надополни со мастило по потреба. - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст Маркер, Schneider, Job, 1526, Кајсија

  257039
  0,72 (USD)

  Текст маркер, Schneider, Job, 1528, Виолетова

  257038
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во виолетова боја. - Погоден е за сите видови на хартија. - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови. - Може да се надополни со мастило по потреба. - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст маркер, Schneider, Job, 1529, Светло розева

  257037
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во цветло розева боја. - Погоден е за сите видови на хартија. - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови. - Може да се надополни со мастило по потреба. - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст Маркер, Сет 1/4, Pastel Wallet, Schneider, Job, 115098

  257070
  3,13 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во пастелни бои. - Погоден е за сите видови на хартија. - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови. - Може да се надополни со мастило по потреба. - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст Маркер, Schneider, Job 150, 1505, Жолта

  051185
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во жолта боја.
  - Погоден е за сите видови на хартија.
  - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови.
  - Може да се надополни со мастило по потреба.
  - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст Маркер, Сет 4/1, Schneider, Job 150 Wallet, 1500

  051210
  3,13 (USD)
  - Погоден е за сите видови на хартија.
  - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx 660.
  - Пакување: сет од 4 маркери во жолта, портокалова, розева и зелена боја.

  Текст Маркер, Schneider, Job 150, 1504, Зелена

  051184
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во зелена боја.
  - Погоден е за сите видови на хартија.
  - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови.
  - Може да се надополни со мастило по потреба.
  - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст Маркер, Schneider, Job 150, 1509, Розева

  051188
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во розева боја.
  - Погоден е за сите видови на хартија.
  - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови.
  - Може да се надополни со мастило по потреба.
  - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст Маркер, Schneider, Job 150, 1506, Портокалова

  051189
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во портокалова боја.
  - Погоден е за сите видови на хартија.
  - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови.
  - Може да се надополни со мастило по потреба.
  - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Текст маркер, Schneider, Job 150, 1503, Сина

  051183
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во сина боја.
  - Погоден е за сите видови на хартија.
  - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови.
  - Може да се надополни со мастило по потреба.
  - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Маркер текст Шнајдер Блистер 17 сет 1/2

  185116
  1,16 (USD)

  Текст Маркер, Сет 6/1, Schneider, Job 150, 115096

  051216
  4,21 (USD)

  Текст Маркер, Schneider, Job 150, 1502, Црвена

  051182
  0,72 (USD)
  Текст маркер со длето-врв за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм во црвена боја.
  - Погоден е за сите видови на хартија.
  - Долготрајна употреба, до 2 години или 15.000 зборови.
  - Може да се надополни со мастило по потреба.
  - Повеќекратно наградуван дизајн и квалитет.

  Маркери текст HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 13,00 (USD)
  0 13
  Производители