15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маси Конференциски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маса Сф-53 Конференциска Елипса-220*97*72.5

  039929
  300,72 (USD)
  Серијата канцелариски мебел SOFT е произведен според дизајнот и технологијата на MIM Design Italia и носи заштитен знак. Оваа линијата е дизајнирана со цел да одговори на барањата на современото работење, овозможувајќи мултифункционалност со работниот простор. SOFT линијата овозможува комбинации од модули спрема сопствена желба и потреба со кои се постигнува рационалност, комфор и стил во работниот простор.
  Димензија: должина 220 см., ширина 97 см., висина 72,5 см.

  Биро Додаток Цс-22

  038579
  105,25 (USD)
  Серијата канцелариски мебел SOFT е произведен според дизајнот и технологијата на MIM Design Italia и носи заштитен знак. Оваа линијата е дизајнирана со цел да одговори на барањата на современото работење, овозможувајќи мултифункционалност со работниот простор. SOFT линијата овозможува комбинации од модули спрема сопствена желба и потреба со кои се постигнува рационалност, комфор и стил во работниот простор.
  Димензија: должина 40см., ширина 126 см., висина 72,5 см.

  Маси Конференциски

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 105,00 (USD) Максимум: 301,00 (USD)
  105 301
  Производители