15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Машини За Вкоричување Со Спирали

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Машина за вкоричување, Fellowes, Star+150, 5627501

  049490
  222,86 (USD)
  Перфорира до 12 л. 80 гр.
  Користи дo 16 mm спирала
  Поврзува до 150 л.
  Дим. 45 х 25 х 7,9 cm

  Машина за вкоричување, Fellowes, Galaxy 500, 5622001

  049110
  625,60 (USD)
  Перфорира до 28 л. 80 гр.
  Користи дo 50 mm спирала
  Поврзува до 500 л.
  Дим. 53 х 45 х 16 cm

  Машина за вкоричување, Fellowes, Pulsar+300, 5627601

  015510
  375,00 (USD)
  Перфорира до 17 л. 80 гр.
  Користи дo 38 mm спирала
  Поврзува до 300 л.
  Дим. 46 х 39 х 13 cm

  Машина за вкоричување, Fellowes, Quser, 5224101

  049470
  410,80 (USD)
  Перфорира до 15 л. 80 гр.
  Користи дo 14 mm спирала
  Поврзува до 130 л.
  Дим. 46 х 41 х 13 cm

  Машина за вкоричување, А4, Fellowes, Quasаr Е500, 5620901

  130160
  715,10 (USD)
  Перфорира до 20 л. 80 гр.
  Користи дo 51 mm спирала
  Поврзува до 500 л.
  Дим. 43 х 39 х 13 cm

  Машина за вкоричување, А4, Fellowes, Starlet 2+, 5227901

  187470
  142,30 (USD)
  Перфорира до 12 л. 80 гр.
  Користи дo 16 mm спирала
  Поврзува до 120 л.
  Дим. 48 х 20 х 14 cm

  Машина за вкоричување, Електрична, Fellowes, Pulsar-E300, 5620701

  049130
  563,85 (USD)
  Перфорира до 15 л. 80 гр.
  Користи дo 38 mm спирала
  Поврзува до 300 л.
  Дим. 46 х 39 х 13 cm

  Машина за термално вкоричување, Fellowes, Helios 30, 5641001

  015540
  267,60 (USD)
  Поврзува до 300 л.
  Дебелина на спојување до 30 mm
  Загрева за 4 мин.
  Дим. 57 х 33 х 14 cm

  Машини За Вкоричување Со Спирали

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 142,00 (USD) Максимум: 716,00 (USD)
  142 716
  Производители