15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Мини За Технички Моливи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Мина за пенкало, Шнајдер, 785 М, сина, блистер

  233993
  2,06 (USD)

  Мина за пенкало, Шнајдер, 785 М, сина, блистер

  233993
  2,06 (USD)

  Мини, За Патент Молив, 0.5Мм, HB, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 05-HB

  127121
  0,72 (USD)
  Mars® micro carbon 250 05-HB
  Мина за патент молив 0,5 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 05-HB

  Мини за патент молив, 0.5мм HB, Office Point, 6950500-00

  035050
  0,36 (USD)

  Мини, За Патент Молив, 0.7Мм, HB, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 07-HB

  127131
  0,72 (USD)
  Mars® micro carbon 250 07-HB
  Мина за патент молив 0,7 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 07-HB

  Мини, За Патент Молив, 0.7мм, HB, Faber Castell, 02287

  113441
  0,63 (USD) 0,72 (USD)
  Мини за патент молив со одличен квалитет.
  За сите видиви технички моливи кои користат мина од 0,7 мм
  Екстремно отпорни на кршење
  Интензивна боја и полна линија
  Тврдина: HB

  Мини за патент молив, 0.7мм HB, Office Point, 6950700-00

  035051
  0,36 (USD) 0,45 (USD)

  Мини, За Патент Молив, 0.5мм, HB, Faber Castell, 02288

  113440
  0,63 (USD) 0,72 (USD)
  Мини за патент молив со одличен квалитет.
  За сите видиви технички моливи кои користат мина од 0,5 мм
  Екстремно отпорни на кршење
  Интензивна боја и полна линија
  Тврдина: HB

  Мини За Патент Молив, 0,5мм, Centrum, 80581

  183580
  0,14 (USD) 0,27 (USD)
  HB мини за патент молив со дебелина 0,5 мм и висина 60 мм. 12 мини во пакување.

  Мини, 0.3, ХБ, Staedtler, 250 03-HB

  122543
  1,07 (USD)
  Mars® micro carbon 250 03-HB
  Мина за патент молив 0,3 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 03-HB

  Мини, За Патент Молив, 0.5, 2H, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 05-2H

  127124
  0,72 (USD)
  Mars® micro carbon 250 05-2H
  Мина за патент молив 0,5 мм 2H

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 05-2H

  Мина пвц документал -тенок врв

  069840
  0,09 (USD)

  Мина за пенкало,Сенатор- 8004 Пвц Црна

  055101
  0,45 (USD)

  Мини 0.5 За Патент Молив Со Текст Маркер Sv-Fmy 05-10 Зелен

  155854
  1,24 (USD) 1,79 (USD)

  Мини 0.5 За Патент Молив Со Текст Маркер Sv-Fms 05-10 Жолт

  155855
  1,24 (USD) 1,79 (USD)

  Мини За Технички Моливи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 3,00 (USD)
  0 3
  Производители