15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Мини За Технички Моливи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Мина за пенкало, Шнајдер, 785 М, сина, блистер

  233993
  115,00 ден

  Мина за пенкало, Шнајдер, 785 М, сина, блистер

  233993
  115,00 ден

  Мини, За Патент Молив, 0.5Мм, HB, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 05-HB

  127121
  40,00 ден
  Mars® micro carbon 250 05-HB
  Мина за патент молив 0,5 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 05-HB

  Мини за патент молив, 0.5мм HB, Office Point, 6950500-00

  035050
  20,00 ден

  Мини, За Патент Молив, 0.7Мм, HB, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 07-HB

  127131
  40,00 ден
  Mars® micro carbon 250 07-HB
  Мина за патент молив 0,7 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 07-HB

  Мини, За Патент Молив, 0.7мм, HB, Faber Castell, 02287

  113441
  40,00 ден
  Мини за патент молив со одличен квалитет.
  За сите видиви технички моливи кои користат мина од 0,7 мм
  Екстремно отпорни на кршење
  Интензивна боја и полна линија
  Тврдина: HB

  Мини за патент молив, 0.7мм HB, Office Point, 6950700-00

  035051
  20,00 ден 25,00 ден

  Мини, За Патент Молив, 0.5мм, HB, Faber Castell, 02288,521500

  113440
  40,00 ден
  Мини за патент молив со одличен квалитет.
  За сите видиви технички моливи кои користат мина од 0,5 мм
  Екстремно отпорни на кршење
  Интензивна боја и полна линија
  Тврдина: HB

  Мини За Патент Молив, 0,5мм, Centrum, 80581

  183580
  8,00 ден 15,00 ден
  HB мини за патент молив со дебелина 0,5 мм и висина 60 мм. 12 мини во пакување.

  Мини, 0.3, ХБ, Staedtler, 250 03-HB

  122543
  60,00 ден
  Mars® micro carbon 250 03-HB
  Мина за патент молив 0,3 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 03-HB

  Мини, За Патент Молив, 0.5, 2H, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 05-2H

  127124
  40,00 ден
  Mars® micro carbon 250 05-2H
  Мина за патент молив 0,5 мм 2H

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 05-2H

  Мини, За Патент Молив, 0.5Мм, 2B, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 05-2B

  127122
  40,00 ден
  Mars® micro carbon 250 05-2B
  Мина за патент молив 0,5 мм 2B

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 05-2B

  Мина пвц документал -тенок врв

  069840
  5,00 ден

  Мини За Технички Моливи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 4,00 ден Максимум: 155,00 ден
  ден4 ден155
  Производители