15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Моливи HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Молив, B, Faber Castell, Grip 2001, 517021, Црвенa

  145282
  40,00 ден
  Молив со одличен квалитет.
  Наменет за пишување, цртање и скицирање
  Ергономската триаголна форма со Grip, обезбедува пишување без замор
  Еколошки лак заснован на вода
  Отпорен на кршење како резултат на секуларното сврзување (SV)
  Степен на цврстина: Б

  Молив, Staedtler, Noris®, 120-2

  122300
  25,00 ден

  Молив, B, Faber Castell, Grip 2001, 517053, Тиркизна

  145284
  40,00 ден
  Молив со одличен квалитет.
  Наменет за пишување, цртање и скицирање
  Ергономската триаголна форма со Grip, обезбедува пишување без замор
  Еколошки лак заснован на вода
  Отпорен на кршење како резултат на секуларното сврзување (SV)
  Степен на цврстина: Б

  Молив, Со Гума, ХБ, Staedtler, Norica, 132 46

  122280
  12,00 ден
  Norica® 132 46
  Молив со гума HB

  - Високо квалитетен молив
  - Цврста формула и отпорност од кршење
  - Степени на мекост и јачина на пишување: HB
  - Дебелина на графит HB: ~2 мм
  - Дрво со PEFC сертификат, од одржливи шуми

  Број на артикл: 132 46

  Молив Со Гума 80055

  183270
  10,00 ден

  Молив, ХБ, Staedtler, Norica, 130 46

  122270
  12,00 ден
  Norica® 130 46
  Молив HB

  - Високо квалитетен молив
  - Цврста формула и отпорност од кршење
  - Степени на мекост и јачина на пишување: HB
  - Дебелина на графит HB: ~2 мм
  - Дрво со PEFC сертификат, од одржливи шуми

  Број на артикл: 130 46

  Молив, Графитен, HB, Faber Castell, Grip 2001, 117000, Сива

  113510
  40,00 ден

  Молив, ХБ, Природно Дрво, Staedtler, 123 60-2

  122291
  18,00 ден
  STAEDTLER® 123 60-2
  Молив HB

  - Високо квалитетен молив
  - Степени на мекост и јачина на пишување: HB
  - Дрво со PEFC сертификат, од одржливи шуми

  Број на артикл: 123 60-2

  Молив, ХБ, Staedtler, Mars®Lumograph®, 100-HB

  122380
  60,00 ден

  Молив, Staedtler, Noris® eco, 180 30 C288P

  154450
  20,00 ден

  Молив, Со Гума, ХБ, Staedtler, Noris®, 122-HB

  122310
  30,00 ден

  Молив, Staedtler, WOPEX® Neon, 180F KP72, Интензивна Боја

  144110
  35,00 ден
  STAEDTLER® 180F KP72 neon
  Графитен молив HB

  - Изработен од иновативен материјал “WOPEX”
  - Отпорност од кршење
  - Мека и нелизгава површина
  - Степени на мекост и јачина на пишување: HB
  - Дрво со PEFC сертификат, од одржливи шуми

  Број на артикл: 180F KP72 neon

  Молив, Со Таблица за Множење, Staedtler, 1822 KP72

  127760
  55,00 ден
  STAEDTLER® 1822 KP72
  Графитен молив со гума

  - Молив со таблица за множење на самиот дизајн
  - Степени на мекост и јачина на пишување: HB
  - Достапен во две бои
  - Дрво со PEFC сертификат, од одржливи шуми

  Број на артикл: 1822 KP72

  Молив, Графитен, B, Faber Castell, Grip 2001, 117001, Сива

  126047
  40,00 ден
  Графитен молив со одличен квалитет за пишување, цртање и скицирање.
  Ергономската триаголна форма што обезбедува пишување без замор
  Еколошки лак
  Степен на цврстина: Б

  Моливи HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 10,00 ден Максимум: 9.950,00 ден
  ден10 ден9950
  Производители