15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Мрежести Полици Сетови, Чаши, Корпи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Биро сет, За писма, Мрежа, 17,5*8,3*14, WDN Industry, JM901, Црна

  255511
  5,82 (USD)
  Димензија 17,5 х 8,3 х 14 цм

  Биро сет, Мрежа, 20*10*10, WDN Industry, JM9058, Црна

  255501
  5,82 (USD)
  Димензија 20 х 10 х 10 цм

  Биро сет, Мрежа, 36*28*13, WDN Industry, JMT031, Црна

  255601
  38,48 (USD)

  Биро сет, Мрежа, 36*28*14, WDN Industry, JMT2214, Црна

  255591
  39,38 (USD)

  Држач за визит карти, Мрежа, 10*9,3*5, WDN Industry, JM902, Црна

  255521
  1,79 (USD)
  Димензија 10 х 9,3 х 5 цм

  Корпа за отпадоци, Коцка, Мрежа, 16,5*22*27,5, WDN Industry, JM2165, Црна

  255561
  8,68 (USD)
  Димензија 16,5 х 22 х 27,5 цм
  Тежина 660 гр.

  Корпа за отпадоци, Коцка, Мрежа, 20*27*30,5, WDN Industry, JM3335A, Црна

  255551
  10,65 (USD)
  Димензија 20 х 27 х 30,5 цм
  Тежина 700 гр.

  Корпа за отпадоци, Мрежа, 19*23*27, WDN Industry, JM5003, Црна

  255431
  7,07 (USD)
  Димензија: 19 х 23 х 27 цм
  500 гр.

  Корпа за отпадоци, Мрежа, 22*26,5*28, WDN Industry, JM5002, Црна

  255421
  8,14 (USD)
  Димензија: 22 х 26,5 х 28 цм
  10 литри
  540 гр.

  Коцка за ливчиња, Мрежа, L9,8*W9,8*H8,1, WDN Industry, JM701A, Црна

  255531
  3,31 (USD)
  Димензија 98 х 98 х 81 мм

  Полица за документи, Мрежа, 1/2, 26,5*33,5*13, WDN Industry, JM3574-2, Црна

  255451
  21,39 (USD)
  Со можност за надогредување
  Димензија 33,5 х 26,5 х 13 цм
  Тежина 820 гр.

  Полица за документи, Мрежа, 1/3, 35*27,8*29, WDN Industry, JM2001, Сива

  255447
  16,02 (USD)
  Димензија 35 × 27,8 × 29 mm

  Полица за документи, Мрежа, 1/3, 35*27,8*29, WDN Industry, JM2001, Црна

  255441
  16,02 (USD)
  Димензија 35 × 27,8 × 29 mm

  Полица за документи, Мрежа, 1/4, 35*33,5*29, WDN Industry, JM2001A-4, Црна

  255471
  23,18 (USD)
  Димензија 35 × 33,5 × 29 mm
  Тежина 1,41 кг.

  Мрежести Полици Сетови, Чаши, Корпи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 40,00 (USD)
  1 40
  Производители