15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Несесери Празни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Несесер, 1 патент, Busquets, Becool 93, 19.008.09050, 23*6*8.5цм, Сина

  252802
  8.06 (USD)
  Школски несесер со 1 патент и внатрешен ластик за полесна организација на школскиот прибор. Исто така има странична рачка која служи за носење како рачна ташна. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја и дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 23 x 6 x 8,5 цм

  Несесер, 1 патент, Busquets, Becool Dreaming, 19.008.09040, 23*6*8.5цм, Розева

  252801
  8.06 (USD)
  Школски несесер со 1 патент и внатрешен ластик за полесна организација на школскиот прибор. Исто така има странична рачка која служи за носење како рачна ташна. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја и дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 23 x 6 x 8,5 цм

  Несесер, 1 патент, Busquets, Becool Love, 19.008.09010, 23*6*8.5цм, Сина

  252800
  8.06 (USD)
  Школски несесер со 1 патент и внатрешен ластик за полесна организација на школскиот прибор. Исто така има странична рачка која служи за носење како рачна ташна. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја и дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 23 x 6 x 8,5 цм

  Несесер, 2 патенти, Busquets, Candy and Coquette, 18.110.08550, 21*9*5цм

  252770
  8.95 (USD)
  Школски несесер со 2 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Има една преграда со поголем капацитет за боици и помала преграда за моливи и пенкала. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црвена боја, дизајниран со оригинален цртеж.
  Димензија: 21 x 9 x 5 цм

  Несесер, 2 патенти, Busquets, Paradise, 18.610.09150, 21*9*5цм

  226372
  8.95 (USD)
  Школски несесер со 2 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја, дизајниран со шарени цветови.
  Димензија: 21 x 9 x 5 цм

  Несесер, 2 патенти, Busquets, Pretty World, 18.610.09180, 21*9*5цм

  226373
  8.95 (USD)
  Школски несесер со 2 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во розова боја, дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 21 x 9 x 5 цм

  Несесер, 3 патенти, Busquets, Paradise, 18.602.09150, 21*11*5цм

  226362
  9.84 (USD)
  Школски несесер со 3 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во црна боја дизајниран со шарени цветови.
  Димензија: 21 x 11 x 5 цм

  Несесер, 3 патенти, Busquets, Pretty World, 18.602.09180, 21*11*5цм

  226363
  9.84 (USD)
  Школски несесер со 3 патенти за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во розова боја дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 21 x 11 x 5 цм

  Несесер, Школски, 3 патенти, Busquets, Dreamer, 18.002.09320, 21*11*5цм

  226155
  6.26 (USD)
  Школски несесер со 3 прегради за полесна организација на школскиот прибор. Несесерот е изработен од 600Д водоотпорен полиестер, во виолетова боја, дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 21 x 11 x 5 цм

  Несесер, Школски, 1 Патент, Centrum, Детски, 80438, 22*11*0цм, Микс

  227910
  2.95 (USD)
  Школски несесер со 1 патент.
  Дебелина 1 мм.
  Димензија: 22 x 11 цм.
  Материјал: Полиуретан

  Несесер, Pulse, 120700, 20*28*11цм, Црна

  239840
  17.72 (USD)
  Без разлика дали патувате или ви е потребен за дома, овој несесер секогаш ќе биде хит. Несесерот можете да го закачите на ѕид или полица, така што работите што ги ставате секогаш ви се при рака и на едно место. Дополнителни џебови со мрежа ќе ви помогнат да ги одржувате течностите фиксирани во секое време, за да не се истураат. Димензија: 28 х 20 х11 см.

  Несесер, Панделка, PBS, MF988346

  229990
  4.22 (USD) 5.28 (USD)

  Несесери Празни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 25.00 (USD)
  0 25
  Manufacturers