15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Несесери Празни Ексклузивни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Несесер, Santoro, Autumn Leaves, 271GJ32, 22*11.3*1цм

  246760
  490,00 ден
  Совршен е за носење секаде, овој несесер може да се употребува за школски прибор, козметика, акцесоари и слично. Направен е од материјал “Неопрен” и има оригинален дизајн “Autumn Leaves”.

  Несесер, Santoro, Little wings, 271GJ33, 22*11.3*1цм

  246761
  490,00 ден
  Совршен е за носење секаде, овој несесер може да се употребува за школски прибор, козметика, акцесоари и слично. Направен е од материјал “Неопрен” и има оригинален дизајн “Little Wings”.

  Несесер празен, Santoro, Little wings, 1029GJ02, 25*19*1цм, Розева

  246661
  1.950,00 ден
  Елегантен и стилски несесер кој се состои од една главна преграда, преден џеб и помал несесер кој пак може да се користи одделно. Дизајниран со оригинални уметнички дела „Little Wings“ и се носи со ремче на рака.

  - Два несесера
  - Модерен дизајн на надворешноста и поставата
  - Ремче за на рака кое се отстранува

  Димензија: 25 х 19 х 1 цм
  Димензија на помал несесер: 21 х 16.4 х 1 цм

  Несесер, 1 патент, Santoro, You Brought Me Love, 384GJ11, 23*10*6цм

  229244
  1.100,00 ден

  Несесер, 2 патенти, Santoro, Cobwebs, 776GJ03, 22.5*9.5*5цм

  229460
  850,00 ден

  Несесер, 2 патенти, Santoro, You Brought Me Love, 324GJ19, 21*11*5цм, Розева

  229224
  960,00 ден 1.200,00 ден

  Несесер, 2 патенти, Santoro, Love Grows, 776GJ08, 21*10*5цм

  229467
  850,00 ден
  “Love grows”
  - Несесер со 2 патенти
  - Светкав материјал
  - Димензија: 21 x 10 x 5 цм

  Несесер, 1 патент, Santoro, My Gift To You, 775GJ06, 23*7*4цм

  229452
  690,00 ден

  Несесер, 2 патенти, Santoro, Cherry Blossom, 324GJ21, 21*11*5цм, Тиркизна

  229221
  1.200,00 ден
  “Cherry blossom”
  - Несесер за моливи со 2 патенти
  - Светкав материјал
  - Украсно лого
  - Димензија: 21.5 x 11.5 x 5 цм

  Несесер, Плиш, 12.7*20см, Paso, RachaelHale, RHX-079

  252220
  450,00 ден
  Колекција: Rachael Hale
  Кадифен несесер изработен од високо квалитетен материјал и пвц апликација на предната страна.
  Димензија: 12,7 x 20 цм

  Несесер, 2 патенти, Santoro, Cherry Blossom, 776GJ05, 21*10*5цм

  229461
  850,00 ден
  “Cherry blossom”
  - Несесер со 2 патенти
  - Светкав материјал
  - Димензија: 21 x 10 x 5 цм

  Несесер, 2 патенти, Santoro, Catch a Falling Star, 776GJ07, 21*10*5цм

  229466
  850,00 ден
  “Catch a falling star”
  - Несесер со 2 патенти
  - Светкав материјал
  - Димензија: 21 x 10 x 5 цм

  Несесер, Женски, За Шминка, Мал, Macma, 72374 98, Златна

  074969
  30,00 ден 50,00 ден

  Несесер празен, Santoro, Autumn Leaves, 1029GJ01, 25*19*1цм, Зелена

  246660
  1.950,00 ден
  Елегантен и стилски несесер кој се состои од една главна преграда, преден џеб и помал несесер кој пак може да се користи одделно. Дизајниран со оригинални уметнички дела „Autumn Leaves“ и се носи со ремче на рака.

  - Два несесера
  - Модерен дизајн на надворешноста и поставата
  - Ремче за на рака кое се отстранува

  Димензија: 25 х 19 х 1 цм
  Димензија на помал несесер: 21 х 16.4 х 1 цм

  Несесер, 1 патент, Busquets, The Scarf, 72.208.61623, Беж

  253280
  495,00 ден

  Несесери Празни Ексклузивни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 30,00 ден Максимум: 1.950,00 ден
  ден30 ден1950
  Производители