15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ново

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Капа, Со 6 Панела, Publik, Runner, 54.001.10, Црна

  140131
  200,00 ден

  Несесер, Полн, 2 патенти, Statovac, Double Decker, Girl Power, 100676

  218151
  595,00 ден
  Несесерот содржи: 12 дрвени боици, 12 фломастери, 2 графитни моливи, 2 пенкала, острилка, гума и линијар
  Димензии: 12,5 x 19,5 x 5 см
  Материјал: Полиестер 300D
  Метален патент

  Несесер, Полн, 2 патенти, Statovac, Double Decker, Heart, 100678

  218153
  600,00 ден 695,00 ден
  Несесерот содржи: 12 дрвени боици, 12 фломастери, 2 графитни моливи, 2 пенкала, острилка, гума и линијар
  Димензии: 12,5 x 19,5 x 5 см
  Материјал: Полиестер 300D
  Метален патент

  Ранец, 2 патенти, Unicorn, Statovac, Pop Fashion, 162938, 30*43*20цм

  249473
  900,00 ден 1.200,00 ден
  Издржлив и модерен ранец, три пати опшиен, погоден за долго носење.

  Ранец, 3 патенти, Mitama, Plus Boy, 63206, 31*41*20цм

  245783
  2.450,00 ден
  Ултра лесен ранец со висок капацитет. Благодарение на висококвалитетните материјали, ранецот е лесен, но многу стабилен, обезбедувајќи правилно држење на ученикот дури и кога е целосно наполнет.

  Ранец, Анатомски, 3 патенти, Statovac, Seven, Frozen II, 322404, 34*43*20цм

  249377
  2.200,00 ден
  Издржлив анатомски ранец, со вентилација на грбот против потење, погоден за долго носење.

  Ранец, 2 патенти, Mitama, Unlimited Boy, 63218, 35*47*23цм

  245793
  1.575,00 ден 2.100,00 ден
  Ултра лесен ранец со висок капацитет. Благодарение на висококвалитетните материјали, ранецот е лесен, но многу стабилен, обезбедувајќи правилно држење на ученикот дури и кога е целосно наполнет.

  Пластелин, 400гр, 4 Бои, Statovac, Junior, Play Dough, 130770

  249610
  160,00 ден
  Високо квалитетен пластелин, мек, нелеплив и лесен за обликување. Не е токсичен и е 100% безбеден.
  Бои: 4 бои (црвена, сина, жолта, зелена)
  Возраст: 3+

  Ранец, 2 патенти, Santoro, Cherry Blossom, 693GJ13, 31.5*44*22.5цм

  243440
  3.250,00 ден
  “Cherry blossom”
  - Ранец со 2 патенти
  - Два странични џебови
  - Украсно лого
  - Светкав материјал
  - Приврзок во форма на срце
  - Димензија: 31.5 x 44 x 22.5 цм

  Боици, Дрвени, Двобојни, Сет 1/12, Statovac, Junior, Ultra Dual, 130215

  249670
  165,00 ден

  Дебелина на графит: 3мм
  Материјал: дрво
  Димензија: 17,6 х 0,7 мм
  Облик: тријаголен
  12 дупли боици со 24 различни бои

  Боици, Дрвени, Сет 1/36, Faber Castell, Colour Pencils, 115886

  251670
  1.300,00 ден
  Шестоаголни дрвени боици со тешко кршливи мини и лесни за острење.
  36 боици во сет.

  Пластелин, 160гр, 4 Бои, Statovac, Junior, Play Dough, 130760

  249600
  80,00 ден
  Високо квалитетен пластелин, мек, нелеплив и лесен за обликување. Не е токсичен и е 100% безбеден.
  Бои: 4 бои (црвена, сина, жолта, зелена)
  Возраст: 3+

  Ново

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 20,00 ден Максимум: 6.500,00 ден
  ден20 ден6500
  Производители