15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ножеви Шпатули Сликарски Професионални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Нож за моделирање, Сет 5/1, Foska Shine, LB4006

  270510
  15,22 (USD)

  Шпатула, Сликарска, бр.7, Statovac, Pop knives, 616707

  189117
  2,95 (USD)

  Нож За Линорез 1/5 Сит

  200287
  1,58 (USD)

  Шпатула, Сликарска, бр.16, Statovac, 616716

  189126
  2,95 (USD)
  Шпатулите се вбројуваат во повеќе наменски алат, поради нивната употреба во повеќе области. Во сликарството се користат за постигнување на релјефни текстури, а пак во вајарството се користат при изработување на скулптури.
  Големина: n⁰ 16
  Материјал: Полирана дрвена дршка и еластичен челик
  Димензија: Должина на дршка 11 цм, а должина на работниот дел 6,5 цм

  Шпатула, Сликарска, бр.19, Statovac, Pop knives, 616719

  189129
  2,95 (USD)
  Шпатулите се вбројуваат во повеќе наменски алат, поради нивната употреба во повеќе области. Во сликарството се користат за постигнување на релјефни текстури, а пак во вајарството се користат при изработување на скулптури.
  Големина: n⁰ 19
  Материјал: Полирана дрвена дршка и еластичен челик
  Димензија: Должина на дршка 11 цм, а должина на работниот дел 9,5 цм

  Ножеви Шпатули Сликарски Професионални

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 16,00 (USD)
  1 16
  Производители