15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Нотеси Роковници Ексклузивни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Нотес, А5, Pierre Cardin, Reporter, B4000500IP3, Сива

  237017
  950,00 ден
  Луксузниот брендиран А5 нотес доаѓа со кориците изработени од мек полиуретан што го прават исклучително мек и пријатен на допир. Внатрешноста, пак е составена од 224 обложени страници од 80-грамска квалитетна хартија. Овој нотес доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Нотес, А5, Pierre Cardin, Reporter, B4000502IP3, Црвена

  237012
  950,00 ден

  Нотес, А6, Pierre Cardin, Arlas, B3500301IP3, Бела

  207236
  1.850,00 ден
  Овој брендиран сет вклучува нотес А6 и прекрасен метален ролер/пенкало. Кориците на нотесот се изработени од мек полиуретан што го прават исклучително мек и пријатен на допир.
  Внатрешноста, пак е составена од 224 обложени страници од 80-грамска квалитетна хартија и обележувач со метален завршеток.
  Ролерот има врв од 0,5 мм и е пишува во црна боја (има и дополнителен рефил во сина боја), а од другата страна има гумен завршеток што го прави погоден за употреба на екран на мобилен телефон или таблет.
  Секој сет доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Нотес, А6, Pierre Cardin, Benara, B4000400IP3

  234530
  1.400,00 ден
  Овој класичен премиум нотес во А6 формат доаѓа во тврд повез и практична гумена лента со метално лого како дополнување на елегантниот и софистициран изглед. Внатрешноста, пак е составена од 196 обложени страници од 80-грамска квалитетна хартија.
  Овој нотес доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Нотеси Роковници Ексклузивни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 950,00 ден Максимум: 1.950,00 ден
  ден950 ден1950
  Производители