15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Острилки со кутија со гума електрични

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Острилка, На батерија, Desq, 01.00230

  256140
  21,48 (USD)

  Острилка, На батерија, Desq, 01.00230

  256140
  21,48 (USD)

  Острилка, Со 2 Отвори, Стандард И Џамбо, Во Кутија, ПВЦ, Staedtler,512 001, Сина

  122730
  3,76 (USD)
  STAEDTLER® 512 001
  Oстрилка со кутија со два отвора

  - Два отвора за различни големини на моливи
  - Отвор за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 30°
  - Отвор за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 512 001

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Staedtler, 511 006, Повеќе Бои

  174510
  1,79 (USD)
  STAEDTLER® 511 006
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 006

  Острилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Во Блистер, Staedtler, 51260F-4BK, Неон портокалова

  199669
  2,42 (USD)
  STAEDTLER® 51260F-4BK
  Oстрилка во блистер

  - Острилка во неон боја, со два отвора
  - Два отвори за големина на моливи со дијаметар од ~ 8 мм до ~ 11 мм
  - Идеална за вашите несесери
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 51260F-4BK

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Стандард, Staedtler, 511 001, Сина

  174513
  3,04 (USD)
  STAEDTLER® 511 001
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 001

  Острилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Во Блистер, Staedtler, 512 006-37, Сина

  218353
  2,24 (USD)
  STAEDTLER® 512 006-37
  Oстрилка со кутија со два отвора

  - Два отвора за различни големини на моливи
  - Отвор за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 30°
  - Отвор за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 512 006-37

  Отрилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Бо Блистер, Staedtler, 51260F20-BK, Неон Розева

  199668
  2,42 (USD)
  STAEDTLER® 51260F20-BK
  Oстрилка во блистер

  - Острилка во неон боја, со два отвора
  - Два отвори за големина на моливи со дијаметар од ~ 8 мм до ~ 11 мм
  - Идеална за вашите несесери
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 51260F20-BK

  Острилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Во Блистер, Staedtler, 512 006 BK, Црвена

  218350
  2,24 (USD)
  STAEDTLER® 512 006 BK
  Oстрилка со кутија со два отвора

  - Два отвора за различни големини на моливи
  - Отвор за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 30°
  - Отвор за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 512 006 BK

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Стандард, Staedtler, 511 005-9, Црна

  174511
  3,04 (USD)
  STAEDTLER® 511 005-9
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 005-9

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Стандард, Staedtler, 511 004, Црвена

  174512
  3,04 (USD)
  STAEDTLER® 511 004
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 004

  Острилки со кутија со гума електрични

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 22,00 (USD)
  1 22
  Производители