15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Острилки со кутија со гума електрични

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Острилка, На батерија, Desq, 01.00230

  256140
  1.200,00 ден

  Острилка, На батерија, Desq, 01.00230

  256140
  1.200,00 ден

  Острилка, Со 2 Отвори, Стандард И Џамбо, Во Кутија, ПВЦ, Staedtler,512 001, Сина

  122730
  210,00 ден
  STAEDTLER® 512 001
  Oстрилка со кутија со два отвора

  - Два отвора за различни големини на моливи
  - Отвор за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 30°
  - Отвор за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 512 001

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Staedtler, 511 006, Повеќе Бои

  174510
  100,00 ден
  STAEDTLER® 511 006
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 006

  Острилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Во Блистер, Staedtler, 51260F-4BK, Неон портокалова

  199669
  135,00 ден
  STAEDTLER® 51260F-4BK
  Oстрилка во блистер

  - Острилка во неон боја, со два отвора
  - Два отвори за големина на моливи со дијаметар од ~ 8 мм до ~ 11 мм
  - Идеална за вашите несесери
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 51260F-4BK

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Стандард, Staedtler, 511 001, Сина

  174513
  170,00 ден
  STAEDTLER® 511 001
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 001

  Острилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Во Блистер, Staedtler, 512 006-37, Сина

  218353
  125,00 ден
  STAEDTLER® 512 006-37
  Oстрилка со кутија со два отвора

  - Два отвора за различни големини на моливи
  - Отвор за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 30°
  - Отвор за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 512 006-37

  Отрилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Бо Блистер, Staedtler, 51260F20-BK, Неон Розева

  199668
  135,00 ден
  STAEDTLER® 51260F20-BK
  Oстрилка во блистер

  - Острилка во неон боја, со два отвора
  - Два отвори за големина на моливи со дијаметар од ~ 8 мм до ~ 11 мм
  - Идеална за вашите несесери
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 51260F20-BK

  Острилка, ПВЦ, Со 2 Отвори, Во Блистер, Staedtler, 512 006 BK, Црвена

  218350
  125,00 ден
  STAEDTLER® 512 006 BK
  Oстрилка со кутија со два отвора

  - Два отвора за различни големини на моливи
  - Отвор за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 30°
  - Отвор за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 512 006 BK

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Стандард, Staedtler, 511 005-9, Црна

  174511
  170,00 ден
  STAEDTLER® 511 005-9
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 005-9

  Острилка, ПВЦ, Со Кутија, Со 1 Отвор, Стандард, Staedtler, 511 004, Црвена

  174512
  170,00 ден
  STAEDTLER® 511 004
  Oстрилка со кутија

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Кутија во која се чуваат струготините
  - Капачето се заклучува за да се избегне ненадејно отворање

  Број на артикл: 511 004

  Острилки со кутија со гума електрични

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 100,00 ден Максимум: 1.200,00 ден
  ден100 ден1200
  Производители