15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Острилки HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Острилка, За Стандарден Молив, Метална, Staedtler, 510 10, Сива

  122710
  0,98 (USD)
  Staedtler® 510 10
  Метална острилка

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм
  - Агол на острење е 23°

  Број на артикл: 510 10

  Острилка, Со 2 Отвори, Стандард И Џамбо, Метална, Staedtler, 510 20, Сива

  122720
  1,52 (USD)
  Staedtler® 510 20
  Метална острилка со два отвори

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Како и за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°

  Број на артикл: 510 20

  Острилка, Метална, Со 1 Отвор, Стандард, Staedtler, 510 10 PR2, Микс Бои

  199650
  0,98 (USD)
  Staedtler® 510 10 PR2
  Метална острилка, микс бои

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм
  - Агол на острење е 23°

  Број на артикл: 510 10 PR2

  Острилка, Staedtler, Neon, 510 50FKP60, Интензивна Боја

  174250
  0,54 (USD)

  Острилка, Метална, Office Point, 1820024-00

  023620
  0,27 (USD)

  Острилка 510 20 PR2 Со Два Отвора -Стандард И Џамбо-Метална КОЛОР

  122726
  1,52 (USD)
  Staedtler® 510 20 PR2
  Метална острилка со два отвори, микс бои

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Како и за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°

  Број на артикл: 510 20 PR2

  Острилка, метална, +резервен нож, Noki, 1105

  023621
  0,36 (USD)

  Острилка Јјг 95018 Конзерва Блистер

  167020
  0,54 (USD)

  Острилка Sv-Sharp 1-Отвор Пастелна Со Гума

  164850
  1,97 (USD)

  Острилка, Метална, Со 2 отвора, Office Point, 1822202

  023628
  0,45 (USD)

  Острилки HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 117,00 (USD)
  0 117
  Производители