15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Острилки HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Острилка, Со механизам, Centrum, 80194, Црна

  285090
  360,00 ден

  Острилка, Со механизам, Centrum, 80194, Црна

  285090
  360,00 ден

  Острилка, За Стандарден Молив, Метална, Staedtler, 510 10, Сива

  122710
  55,00 ден
  Staedtler® 510 10
  Метална острилка

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм
  - Агол на острење е 23°

  Број на артикл: 510 10

  Острилка, Со 2 Отвори, Стандард И Џамбо, Метална, Staedtler, 510 20, Сива

  122720
  85,00 ден
  Staedtler® 510 20
  Метална острилка со два отвори

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Како и за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°

  Број на артикл: 510 20

  Острилка, Метална, Со 1 Отвор, Стандард, Staedtler, 510 10 PR2, Микс Бои

  199650
  55,00 ден
  Staedtler® 510 10 PR2
  Метална острилка, микс бои

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм
  - Агол на острење е 23°

  Број на артикл: 510 10 PR2

  Острилка, Staedtler, Neon, 510 50FKP60, Интензивна Боја

  174250
  30,00 ден

  Острилка, Метална, Office Point, 1820024-00

  023620
  15,00 ден

  Острилка 510 20 PR2 Со Два Отвора -Стандард И Џамбо-Метална КОЛОР

  122726
  85,00 ден
  Staedtler® 510 20 PR2
  Метална острилка со два отвори, микс бои

  - Идеална за стандардна големина на моливи со дијаметар ~ 8.2 мм, aгол на острење е 23°
  - Како и за моливи и дрвени бои со дијаметар ~ 10.2 мм, агол на острење е 30°

  Број на артикл: 510 20 PR2

  Острилка Е-16549 00 столна Титаниум 8 отвори 7-12мм

  204630
  950,00 ден

  Острилка, метална, +резервен нож, Noki, 1105

  023621
  20,00 ден

  Острилка Јјг 95018 Конзерва Блистер

  167020
  30,00 ден

  Острилка Sv-Sharp 1-Отвор Пастелна Со Гума

  164850
  110,00 ден

  Острилки HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 11,00 ден Максимум: 6.500,00 ден
  ден11 ден6500
  Производители