15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Палети, Четки, Чаши и Прибор За Цртање

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет За Цртање, 6 Дрвени Боици + Острилка и Боенка, Dream, 34.377.71

  254970
  35,00 ден
  Сетот содржи 6 парчиња моливи во боја, мини боенка за боење и острилка.
  Димензија: 9 х 7,5 х 1,5 см

  Четка за боење, 1/3, (8,10,12), за водени бои, Centrum, 80658

  210610
  65,00 ден
  Сет од 3 четки за водени бои. Четки бр. 8, бр. 10 и бр. 12.

  Четка за боење, 1/3, (8,10,12), за темперни бои, Centrum, 84682

  210720
  65,00 ден
  Сет од 3 четки за темперни бои. Четки бр. 8, бр. 10 и бр. 12.

  Палета За Водени иТемперни Бои, пвц, Ark, 314

  022620
  85,00 ден

  Четка, Плосната, бр.16, Fila, Giotto, 577/16, 571600

  019480
  80,00 ден

  Палета, дрвена, Daler-Rowney, 845620526, 30*40*0цм

  219090
  625,00 ден

  Четка, Округла, бр.1, Fila, Giotto, 400/1, 550100

  019210
  40,00 ден

  Четка, Плосната, бр.14, Fila, Giotto, 577/14, 571400

  019470
  70,00 ден 75,00 ден

  Четка, Плосната, бр.10, Fila, Giotto, 577/10, 571000

  018490
  60,00 ден

  Четка, Округла, бр.6, Fila, Giotto, 400/6, 550600

  019260
  55,00 ден

  Четка, Плосната, бр.8, Fila, Giotto, 577/8, 570800

  018480
  55,00 ден

  Четка, бр.6, Junior, Azure, 131056

  155403
  20,00 ден

  Четка, бр.10, Junior, Azure, 131060

  155405
  25,00 ден

  Палети, Четки, Чаши и Прибор За Цртање

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 14,00 ден Максимум: 7.200,00 ден
  ден14 ден7200
  Производители