15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Паричници специјални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Паричник, За кредитни картици, Кожен, Piquadro, PP4822UB00R/N, 11*8*1цм, Црна

  257181
  115,46 (USD)
  Урбан машки паричник, изработен од мека италијанска кожа со 6 прегради за картички и посебен дел за монети кој се затвора со патент.
  Препознатливата функционалност на Piquadro производите во комбинација со трендовски урбан дизајн е вистинскиот одговор за компактен и совршен паричник.
  Паричникот поседува и RFID - заштита против измама.

  Паричник, За кредитни картички, Piquadro, Akron, PP2762AOR/G, Жолта

  278550
  115,46 (USD)

  Материјал: кожа
  Димензии: 11 x 8 x 0,5 см.

  Паричник, За кредитни картички, Piquadro, Akron, PP2762AOR/GR,Сива

  278560
  115,46 (USD)

  Материјал: кожа
  Димензии: 11 x 8 x 0,5 см.

  Паричник, За кредитни картички, Piquadro, PP2762AOR/N, 11*8*0,5цм, Црна

  278880
  133,36 (USD)

  Материјал: кожа
  Димензии: 11 x 8 x 0,5 см.

  Паричник, За кредитни картички, Piquadro, PP2762S105R/N,Црна

  278580
  134,25 (USD)

  Материјал: кожа
  Димензии: 11 x 8 x 0,5 см.

  Паричници специјални

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 5,00 (USD) Максимум: 177,00 (USD)
  5 177
  Производители