15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Платна Канвас

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Платно, Блинд Рам, 100*120цм, Statovac, Professional, 602009

  254790
  25,96 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 100 x 120 x 1.8 cm
  Тежина: 1880 гр
  100% памук

  Платно, Блинд Рам, 100*150цм, Statovac, Professional, 602010

  254800
  31,32 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 100 x 150 x 1.8 cm
  Тежина: 2400 гр
  100% памук

  Платно, Блинд Рам, 40*60цм, Statovac, Professional, 602004

  254750
  7,70 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 40 х 60 х 1,8 см
  Тежина: 600гр
  100% памук

  Платно, Блинд Рам, 40*80цм, Statovac, Professional, 602012

  254810
  9,84 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 40 x 80 x 1.8 cm
  Тежина: 660гр
  100% памук

  Платно, Блинд Рам, 50*70цм, Statovac, Professional, 602006

  254760
  10,56 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 50 х 70 х 1,8 см
  Тежина: 700гр
  100% памук

  Платно, Блинд Рам, 60*60цм, Statovac, Professional, 602020

  254820
  11,64 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 60 x 60 x 1.8 cm
  Тежина: 700гр
  100% памук

  Платно, Блинд Рам, 60*80цм, Statovac, Professional, 602007

  254770
  13,42 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 60 x 80 x 1.8 cm
  Тежина: 900гр
  100% памук

  Платно, Блинд Рам, 70*100цм, Statovac, Professional, 602008

  254780
  17,72 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 70 x 100 x 1.8 cm
  Тежина: 1200 гр
  100% памук

  Платно MNT2535 За Цртање Монализа 25*35

  143781
  9,40 (USD)

  Платно, Блинд Рам, 275гр, 50*70цм, Statovac, Standart, 602104

  189215
  9,84 (USD) 11,64 (USD)
  Стандардните памучни платна се достапни во разни големини. Три пати се премачкани со премаз и се спремни за сликање.
  Димензија: 50 x 70 x 1,8 цм
  Тежина: 700 гр.
  Дополнителни карактеристики: 100% памук, грамажа на платно 275 гр., букови клинови за одржување на затегнатоста

  Платно, Блинд Рам, 400гр, 30*40цм, Statovac, Professional, 602002

  189202
  5,37 (USD) 6,53 (USD)
  Професионални памучни ткаенини со висок квалитет, достапни во сите димензии. Платното се протега над рамката, со дебелина 1,8 и XXL 3,8 см. Тежината на платно 400гр. овозможува сликање во сите техники. Платното е премачкано три пати со премаз и е подготвено за сликање. Сушено во специјални печки за да се добие платно со одличен квалитет.
  Димензија: 30 x 40 x 1,8 цм
  Тежина: 340 гр.
  Дополнителни карактеристики: 100% памук, грамажа на платно 400 гр., букови клинови за одржување на затегнатоста

  Табла, За Сликање, Со Акрилни Бои, А4, 1/4, Statovac, Standart, 602802

  189260
  3,49 (USD) 3,94 (USD)
  Високо квалитетна табла за сликање со акрилни бои Формат: А4 Количина: 4 парчиња

  Платно, Блинд Рам, 275гр, 40*50цм, Statovac, Standart, 602102

  189213
  6,26 (USD) 8,06 (USD)
  Стандардните памучни платна се достапни во разни големини. Три пати се премачкани со премаз и се спремни за сликање.
  Димензија: 40 x 50 x 1,8 цм
  Тежина: 450 гр.
  Дополнителни карактеристики: 100% памук, грамажа на платно 275 гр., букови клинови за одржување на затегнатоста

  Платно, Блинд Рам, 400гр, 40*50цм, Statovac, Professional XXL, 602401

  189245
  11,64 (USD) 13,34 (USD)
  Професионални памучни ткаенини со висок квалитет, достапни во сите димензии. Платното се протега над рамката, со дебелина 1,8 и XXL 3,8 цм. Тежината на платно 400гр. овозможува сликање во сите техники. Платното е премачкано три пати со премаз и е подготвено за сликање. Сушено во специјални печки за да се добие платно со одличен квалитет.
  Димензија: 40 x 50 x 3,8 цм
  Тежина: 860 гр.
  Дополнителни карактеристики: 100% памук, грамажа на платно 400 гр.

  Платно, Блинд Рам, 400гр, 40*50цм, Statovac, Professional, 602003

  189204
  6,98 (USD) 8,86 (USD)
  Професионални памучни ткаенини со висок квалитет, достапни во сите димензии. Платното се протега над рамката, со дебелина 1,8 и XXL 3,8 см. Тежината на платно 400гр. овозможува сликање во сите техники. Платното е премачкано три пати со премаз и е подготвено за сликање. Сушено во специјални печки за да се добие платно со одличен квалитет.
  Димензија: 40 x 50 x 1,8 цм
  Тежина: 450 гр.
  Дополнителни карактеристики: 100% памук, грамажа на платно 400 гр., букови клинови за одржување на затегнатоста

  Платна Канвас

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3,00 (USD) Максимум: 32,00 (USD)
  3 32
  Производители