15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Платна Канвас

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Платно сликарско 514083040 Daler-Rowney 30*40цм

  219032
  9,84 (USD)

  Платно сликарско 514085070 Daler-Rowney 50*70цм

  220497
  15,22 (USD)

  Платно, Панел, 10*15см, 275гр, Statovac, Standart panel, 602314

  294640
  0,72 (USD)

  Платно, Панел, 275гр, 20*20цм, 3мм, Statovac, Standart, 602302

  189222
  1,25 (USD) 1,43 (USD)

  Платно, Сликарско, 100*120цм, Statovac, Professional, 602009

  254790
  33,12 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 100 x 120 x 1.8 cm
  Тежина: 1880 гр
  100% памук

  Платно, Сликарско, 275гр, 25*35цм, Statovac, Standart, 602112

  189211
  4,65 (USD) 5,19 (USD)

  Платно, Сликарско, 40*60цм, Statovac, Professional, 602004

  254750
  9,49 (USD)
  Високо квалитетни професионални памучни платна, достапни во сите големини. Oвозможува сликање во сите техники.
  Димензија: 40 х 60 х 1,8 см
  Тежина: 600гр
  100% памук

  Платна Канвас

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 34,00 (USD)
  0 34
  Производители