15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Полици метални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Полица За Тежок Товар Rndu Kca 40/5/175 180*90*40 См

  160121
  2.870,00 ден
  Метална рамка
  Оптоварување на полицата: 175 кг
  5 полици, дебели 8 mm
  Дим. 180 x 90 x 40 см

  Полица За Тежок Товар Rhu30/175 Zn -90*30*180См

  160120
  2.870,00 ден
  Метална рамка
  Оптоварување на полицата: 175 кг
  5 полици, дебели 8 mm
  Дим. 180 x 90 x 45 см

  Полици метални

  Производители