15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Прочистувач На Воздух и Филтри

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Карбонски филтер за воздух, Fellowes, AeraMax 190/200/DX55, 9324101

  077412
  3.450,00 ден

  Карбонски филтер за воздух, Fellowes, AeraMax 90/100/Dx5, 9324001

  077092
  2.450,00 ден

  Прочистувач на воздух, 10M2, Fellowes, AeraMax Dx5 100, 9392801

  130370
  15.950,00 ден

  Прочистувач на воздух, 20М2, Fellowes, AeraMax Dx55 200, 9393501

  130380
  23.950,00 ден
  AeraSmart сензор за контрола на квалитет на воздухот и автоматско подесување на брзината
  4 степени на прочистување и собира 99,7% на сите честички во воздухот со гoлемина до 0,3 микрони
  За простории до 20 m2
  4 брзини
  Проток на воздух 42, 82, 121 и 221 m3 на час
  Бучава <40, <50, <60, <70 dB
  Дим.: 52 х 33 х 18 cm

  Прочистувач на воздух, До 30М2, Fellowes, AeraMax Dx95 , 9393801-640-4000

  077440
  29.950,00 ден
  AeraSmart сензор за контрола на квалитет на воздухот и автоматско подесување на брзината
  4 степени на прочистување и собира 99,7% на сите честички во воздухот со гoлемина до 0,3 микрони
  За простории до 30 m2
  4 брзини
  Проток на воздух 75, 141, 197 и 335 m3 на час
  Бучава <40, <50, <60, <70 dB
  Дим.: 64 х 40 х 21 cm

  Хепа филтер за воздух, Fellowes, AeraMax 290/300/Dx95, 9287201

  077441
  4.250,00 ден

  Прочистувач На Воздух и Филтри

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.450,00 ден Максимум: 29.950,00 ден
  ден2450 ден29950
  Производители