15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Рамки За Постери Алуминиумски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Рамка А3 Дрвена, Прави Агли, А3, Alniz, Cn25GА0A30, 297*420мм

  190291
  3.650,00 ден

  Рамка Б2 25Мм Tzw25/Б2 Алу., 500*700мм

  120740
  1.750,00 ден

  Рамка Алуминиумска Со Сталак, А3 хоризонтална, 297*420, 2X3, Тз120/А3Х

  120861
  6.450,00 ден
  За слика, постери, информации и др.
  Идеални за користење во трговски центри, музеи, ресторани др.

  Рамка Алуминиумска Со Сталак, А4, 210*297 висина 1м, 2X3, TZ100/A4V

  120850
  6.250,00 ден
  За слика, постери, информации и др.
  Идеални за користење во трговски центри, музеи, ресторани др.

  Рамк постер Алуминиумски , ширина 1000мм, 2X3, PS1000

  120840
  1.350,00 ден
  Широчината е фиксна а височина на постерот по Ваша потреба
  Може да се монтираат на ѕид и плафон
  Широчина 100 cm

  Рамка Алуминиумска Со Сталак, А3, 297*420 висина 1,20м, 2X3, TZ120/A3V

  120860
  6.350,00 ден
  За слика, постери, информации и др.
  Идеални за користење во трговски центри, музеи, ресторани др.

  Рамки За Постери Алуминиумски

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 695,00 ден Максимум: 6.450,00 ден
  ден695 ден6450
  Производители