15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ранци Деловни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Ранец, 2 прегради, Samsonite, Paradiver Light, 74774/1924, 31*45*20цм, Жолта

  1754555
  7.950,00 ден

  Материјал: обложен полиестер
  Големина на лаптопот: Погоден за лаптопи до 15,6 инчи
  Димензии: приближно. 31 x 45 x 20 см
  Тежина: 0,7 кг
  Капацитет: 19 Л
  Се затвора со двонасочна патент (затворач за заклучување за подобра заштита од кражба)

  Ранец, 2 тркалца, 15.6'', Samsonite, Guardit 2.0, 115333/1041, 33*48*20цм, Црна

  231771
  10.950,00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  Капацитет: 29 l
  Димензии: 33 x 48 x 20 sm
  Тeжина: 2,23 Кг
  Ремки со прилагодлива должина, внатрешен џеб за мобилен телефон, место за прибор за пишување, внатрешна приврзок за клучеви, внатрешни џебови за кредитни картички (визит-картички), место за лаптоп 15,6 " и таблет.
  Со две тркала

  Ранец, За лаптоп, 14.1", Samsonite, Guardit 2.0, 115329/1041, 29*40*18цм, Црна

  231741
  5.250,00 ден
  Материјал: Полиестер
  Димензија 19 х 40 х 18 см
  За 14,1 " лаптоп
  Литража 17, 5 l
  Тежина 700 гр.

  Ранци Деловни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.950,00 ден Максимум: 26.500,00 ден
  ден1950 ден26500
  Производители