15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ранци Училишни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Ранец , 1 патент, Paso, 15-1487, 31*37*14цм

  252260
  950,00 ден
  Колекција: Multicolour
  Ранец со една преграда и внатрешен џеб со патент. Два надворешни џебови со токи, еден џеб на задната страна со патент и прерамки од еко-кожа кои се прилагодуваат.
  Димензија: 31 x 37 x 14 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Chik, 18.098.08950, 30*45*15цм, Црвена

  234213
  1.100,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема преграда за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во црвена боја, дизајниран со цветни детали.
  Димензија: 30 x 45 x 15 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Coquette, 17.634.09110, 32*42*17цм, Тиркизна

  225903
  1.100,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема преграда за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е со тиркизна боја и е дизајниран со шарени цветови.
  Димензија: 32 x 42 x 17 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Dreamer, 18.098.09320, 30*45*15цм, Виолетова

  234218
  1.350,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема преграда за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во виолетова боја, дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 30 x 45 x 15 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Flower, 18.098.09310, 30*45*15цм, Тиркизна

  234217
  1.350,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема преграда за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во пастелни бои, дизајниран со цветни детали.
  Димензија: 30 x 45 x 15 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Lady Desidia, 18.298.04880, 30*45*20цм

  252790
  1.400,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема прегради за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е дизајниран со цртеж Lady Desidia.
  Димензија: 30 x 45 x 20 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Lolissima, 18.263.05150, 32*42*17цм, Розева

  226322
  1.300,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема преграда за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во розова боја, дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 32 x 42 x 17 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Lolissima, 18.298.05150, 30*45*20цм, Розева

  252792
  1.400,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема прегради за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во розова боја и е дизајниран со шарени детали.
  Димензија: 30 x 45 x 20 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Magical, 18.098.09300, 30*45*15цм, Виолетова

  234216
  1.350,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема преграда за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во виолетова боја, дизајниран со златни детали.
  Димензија: 30 x 45 x 15 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Summits, 18.090.08970, 32*42*17цм, Маслинеста

  234204
  1.000,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема преграда за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во маслинеста боја, дизајниран со зелени и сини детали.
  Димензија: 32 x 42 x 17 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Summits, 18.098.08970, 30*45*15цм, Маслинеста

  234214
  1.100,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема преграда за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во маслинеста боја, дизајниран со зелени и сини детали.
  Димензија: 30 x 45 x 15 цм

  Ранец, 2 патенти, Busquets, Sweet, 18.098.09280, 30*45*15цм, Розева

  234215
  1.350,00 ден
  Школски ранец со 2 патенти, има голема преграда за книги, папки, тетратки и преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во розова боја, дизајниран со црвени ориентални цветни детали.
  Димензија: 30 x 45 x 15 цм

  Ранец, 2 патенти, Publik, Robin, 34.063.26, 29*38*14цм, Тиркизно Сина

  1498933
  276,00 ден
  Ранец со 2 патенти
  Димензии: 29 x 38 x 14cm
  Тежина: 0.31 kg
  Материјал: Polyester

  Ранци Училишни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 36,00 ден Максимум: 8.250,00 ден
  ден36 ден8250
  Производители