15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ранци Училишни Со Тркала

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Ранец, 2 тркала, 3 патенти, Busquets, Bestial Wolf, 18.274.05140, 30*45*20цм

  252780
  3.350,00 ден
  Школски ранец со 3 патенти, има 2 големи прегради за книги, папки, тетратки, а во едната има можност за носење на лаптоп, исто така има преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Ранецот има 2 тркала и рачка на извлекување. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е во црна боја и е дизајниран со цртеж од волк.
  Димензија: 30 x 45 x 20 цм

  Ранец, 2 тркала, 3 патенти, Busquets, Superup, 18.274.05170, 30*45*20цм

  252781
  3.350,00 ден
  Школски ранец со 3 патенти, има 2 големи прегради за книги, папки, тетратки, а во едната има можност за носење на лаптоп, исто така има преден среден џеб со патент. Должината на ремените се прилагодуваат. Долниот дел на ранецот е дополнително поставен за да ја издржи тежината од содржината во ранецот. Ранецот има 2 тркала и рачка на извлекување. Надворешноста е изработена од 100% полиестер водоотпорен, а внатрешната постава од 100% полиестер. Ранецот е дизајниран со сини детали.
  Димензија: 30 x 45 x 20 цм

  Ранец со тркала, Girl with Ballons, Diakakis, Must, 000579844, 34*45*20цм

  244278
  2.550,00 ден
  Ранец со тркала Girl with Ballons
  - 3 патенти
  - Зацврстени заштитни страници
  - Зајакнати рачки
  - Рефлектирачки ленти
  - Странични џебови за шише
  - Капаци за тркалата
  - Место за име и презиме
  - Димензија: 34 x 45 x 20 цм
  - Капацитет: 30 литри
  - Тежина: 1.6 кг
  - Дизајн со светки

  Ранец со тркала, 4 патенти, Football, Diakakis, Must, 000579808, 34*45*20цм

  244253
  2.650,00 ден
  Ранец со тркала Football
  - 4 патенти
  - Зацврстени заштитни страници
  - Зајакнати рачки
  - Рефлектирачки ленти
  - Странични џебови за шише
  - Капаци за тркалата
  - Место за име и презиме
  - Димензија: 34 x 45 x 20 цм
  - Капацитет: 30 литри
  - Тежина: 1.6 кг
  - 3D дизајн

  Ранец, 2 тркала, 3 патенти, Santoro, Cherry Blossom, 1042GJ01, 34*45*18цм

  243401
  7.250,00 ден
  “Cherry blossom”
  - Ранец со 2 тркала
  - Висината на рачката се прилагодува
  - Странични џебови за шишиња
  - Украсно лого
  - Светкав материјал
  - Приврзок во форма на срце
  - 3 патенти за закопчување
  - Димензија: 34 x 45 x 18 цм

  Ранец со тркала, 3 патенти, Santoro, The Dreamer, 480GJ12, 33*50*23цм, Розева

  229288
  5.908,00 ден 6.950,00 ден

  Ранец со тркала, Samsonite, Happy sammies, 93427/6558, 36*45*17,5цм, Виолетова

  233851
  4.843,00 ден 7.450,00 ден

  Ранец со тркала, 3 патенти, 3D Butterfly, Diakakis, Must, 000579802, 34*45*20цм

  244272
  2.550,00 ден
  Ранец со тркала 3D Butterfly
  - 3 патенти
  - Зацврстени заштитни страници
  - Зајакнати рачки
  - Рефлектирачки ленти
  - Странични џебови за шише
  - Капаци за тркалата
  - Место за име и презиме
  - Димензија: 34 x 45 x 20 цм
  - Капацитет: 30 литри
  - Тежина: 1.6 кг
  - 3D дизајн

  Ранец со тркала, 2 патенти, Centrum, Фудбал, 80354, 33*41*12цм, Сина

  227990
  1.720,00 ден 2.150,00 ден

  Ранец, 2 тркала, 2 патенти, Mitama, Dr. Trolley Girl, 63238, 35*49*23цм

  245882
  4.250,00 ден
  Динамичен, компактен и супер опремениот ранец на тркала за тинејџери кои сакаат да бидат секогаш во тренд. Меки и отпорни гумени тркала. Супер отпорна пластика и метална конструкција. Голема внатрешен преграда за задржување на потешки предмети.

  Ранец со тркала, 3 патенти, Paso, 15-8185, 29*50*27цм, Црна

  223390
  2.765,00 ден 3.950,00 ден

  Ранец со тркала, 3 патенти, Gamer, Diakakis, Must, 000579849, 34*45*20цм, Сина

  244263
  2.550,00 ден
  Ранец со тркала Gamer
  - 3 патенти
  - Зацврстени заштитни страници
  - Зајакнати рачки
  - Рефлектирачки ленти
  - Странични џебови за шише
  - Капаци за тркалата
  - Место за име и презиме
  - Димензија: 34 x 45 x 20 цм
  - Капацитет: 30 литри
  - Тежина: 1.6 кг
  - Боја: Сина

  Ранец, 2 тркала, 2 патенти, Mitama, Trolley Run Girl, 63248, 32*43*27цм

  245892
  3.450,00 ден
  Динамичен, компактен и супер опремениот ранец на 2 тркала и рачка за една рака, за тинејџери кои сакаат да бидат секогаш во тренд. Отпорни и издржливи тркала.

  Ранец со тркала, Girl with Bicycle, Diakakis, Must, 000579787, 34*45*20цм

  244283
  2.550,00 ден
  Ранец со тркала Girl with Bicycle
  - 3 патенти
  - Зацврстени заштитни страници
  - Зајакнати рачки
  - Рефлектирачки ленти
  - Странични џебови за шише
  - Капаци за тркалата
  - Место за име и презиме
  - Димензија: 34 x 45 x 20 цм
  - Капацитет: 30 литри
  - Тежина: 1.6 кг
  - Свети во темница

  Ранец со тркала, 3 патенти, Paso, Spiderman, SPU-300, 32*49*24цм, Темно сина

  223340
  2.437,00 ден 3.250,00 ден

  Ранци Училишни Со Тркала

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.085,00 ден Максимум: 8.450,00 ден
  ден1085 ден8450
  Производители