15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ролери Ексклузивни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Ролер, Pierre Cardin, MARGNY, B0300901IP3, Црна

  283220
  2.950,00 ден

  Ролер, Pierre Cardin, Didier, B0300500IP3

  207280
  1.950,00 ден
  Елегантен ролер од Пјер Карден во црно-сребрена боја, со метално тело, врв и клип. Ергономски дизајн комбиниран со највисок квалитет, елеганција и класа.
  Опремен е со рефил во сина боја и врв од 0,6 мм, како и дополнителен рефил во црна боја.
  Ролерот доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Ролер, Pierre Cardin, Laurence, B0300301IP3, Бронзена

  207341
  2.650,00 ден
  Луксузен ролер од Пјер Карден во бронзена боја, со врвна изработка и мајсторски спој на модерното и практичното каков што може да направи само неповторливиот моден гуру Пјер Карден.
  Ролерот доаѓа со полнење со сино мастило и е спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Ролер, F, Parker, Jotter, PJ2089230, Црна

  237831
  1.350,00 ден

  Ролер, Parker, IM, PIM1931660, Црна

  224421
  3.950,00 ден

  Ролер, Pierre Cardin, Laurence, B0300300IP3, Сребрена

  207347
  2.650,00 ден
  Луксузен ролер од Пјер Карден во сребрена боја, со врвна изработка и мајсторски спој на модерното и практичното каков што може да направи само неповторливиот моден гуру Пјер Карден.
  Ролерот доаѓа со полнење со сино мастило и е спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Ролер, F, Parker, Urban, PU1931583, Црна

  203251
  3.250,00 ден

  Ролер, F, Parker, Urban, 1931574, Сива

  133097
  5.400,00 ден

  Ролер, Parker, IM, PIM1931663, Сива

  203239
  2.550,00 ден

  Ролер, Златна Клипса, F, Parker, Jotter, PJ2089227, Сива

  237839
  1.350,00 ден

  Ролер, Сребрена Клипса, Parker, IM, PIM1975579, Сива

  237677
  2.450,00 ден

  Ролер, Pierre Cardin, Christophe, B0300400IP3

  207320
  2.995,00 ден
  Луксузен ролер со исклучителен висок квалитет кој ги задоволува и најпребирливите купувачи. Овој ролер е во среберено-црна комбинација и е погоден за гравирање, па оттука е идеален за промотивни цели.
  Ролерот доаѓа во полнење со сино мастило, но и дополнителен кертриџ во црна боја.
  Бидејќи е идеален за подарок, ролерот е спакуван во луксузна брендирана кутија од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Ролер, Златен Трим, F, Parker, Urban, PU1931584, Црна

  203259
  3.250,00 ден

  Ролер, Златна Клипса, Parker, Urban, PU1975528, Црна

  237769
  3.150,00 ден

  Ролер, F, Parker, Jotter, PJ2089226, Сива

  237837
  1.350,00 ден

  Ролер, F, Parker, Jotter, PJ2089229, Црвена

  237832
  1.350,00 ден

  Ролери Ексклузивни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 400,00 ден Максимум: 28.000,00 ден
  ден400 ден28000
  Производители