15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Селотејп канцелариски и магацински

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Селотејп 15*33, Транспарентен, 0462

  031535
  0,30 (USD)

  Селотејп 48*50, Транспарентен, 0791

  031534
  1,16 (USD)

  Селотејп со држач, 19mm x 33m, PBS, KF27009, Транспарент

  259050
  2,15 (USD)
  Транспарентна, универзална лента за канцеларија.
  Скоро невидлив по лепењето.
  Изработени од полипропилен.
  Диспензер со гилотина за лесно прекинување.
  Ширина: 19мм
  Должина: 33м
  Разни бои

  Селотејп, 15*33, Milenijum, 09/014

  260390
  0,30 (USD)

  Селотејп, Со диспензер, 15*10, Centrum, 80143

  285080
  0,54 (USD)

  Селотејп, Со диспензер, 19мм*20м, Centrum, 83571

  285190
  1,70 (USD)

  Селотејп, 48мм*66м, BST, проѕирен/кристал

  031278
  1,25 (USD)

  Селотејп, 48мм * 50м, BST, кафена

  031275
  1,16 (USD)

  Селотејп, 15мм*30м., лесно кинење, BST, проѕирен

  031313
  0,32 (USD)

  Селотејп, 45мм*40м, Tesa, Basic, 58575-00000-00, Кафеава

  138139
  1,16 (USD)

  Селотејп магичен, 19мм*33м, магичен, Noki, 1933

  047370
  1,34 (USD)

  Сeлотејп, 48мм.*50м., PBS, KF17482, Кафена

  216759
  1,16 (USD)

  Селотејп канцелариски и магацински

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 3,00 (USD)
  0 3
  Производители