15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Сетови Ексклузивни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет кутија за визит карти и ролер, Pierre Cardin, Concorde, B3500700IP3, Црна

  234431
  47,44 (USD)
  Овој брендиран сет содржи модерен и елегантен ролер и кутија за визит картички. Ролерот е комбинација на алуминиумско тело и нелизгачка површина на „мек допир“, како и сребрени детали и гумен завршеток на едниот крај, па може да се користи и како допирно пенкало за таблети или смартфони. Има врв 0,5 мм, пишува во сина боја. Кутијата за визит картички е изработена од не'рѓосувачки челик и полиуретански завршен слој што ја прави исклучително мека и пријатна на допир. Секој сет доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Сенатор Ет 150 Футрола За 2 Пенкала

  055090
  11,10 (USD)

  Сет 19982152 Пенкало+Прив+

  100601
  38,97 (USD)

  Сет 9850007 Приврзок И Кутија За Визитки

  131850
  10,65 (USD)

  Сет 19982150 Пенкало+Прив

  100600
  38,97 (USD)

  Пенкало Pierre Cardin-со Сваровски кристал ,црна во кутија

  220331
  52,80 (USD)
  Луксузно брендирано пенкало со автентичен и препознатлив дизајн на Пјер Карден украсен со сваровски кристали за супериорно искуство и гламурозен впечаток.
  Ова пенкало е спакувано во луксузна кутија за подароци, која вклучува сертификат за автентичност.

  Сет 10613300 Пенкало и Паричник

  100790
  28,32 (USD) 35,41 (USD)

  Сет 10627300 Пенкало+Нотес

  100590
  35,14 (USD) 70,26 (USD)

  Сет 19980214 Пенк+Парицни

  091810
  34,46 (USD)

  Сет 41-0145-0103Цр Машки

  094700
  446,60 (USD)

  Сет нотес А5 и пенкало, Pierre Cardin, Capucine, B3500401IP3, Бела

  234546
  43,86 (USD)
  Овој брендиран сет вклучува нотес А6 и прекрасен метален ролер/пенкало. Кориците на нотесот се изработени од мек полиуретан што го прават исклучително мек и пријатен на допир. Внатрешноста, пак е составена од 224 обложени страници од 80-грамска квалитетна хартија и обележувач со метален завршеток.
  Ролерот има врв од 0,5 мм и е пишува во црна боја (има и дополнителен рефил во сина боја), а од другата страна има гумен завршеток што го прави погоден за употреба на екран на мобилен телефон или таблет.
  Секој сет доаѓа спакуван во луксузна кутија за подароци од Пјер Карден, која вклучува сертификат за автентичност.

  Сетови Ексклузивни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 8,00 (USD) Максимум: 447,00 (USD)
  8 447
  Производители