15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Сефови-2

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сеф 2150С

  084340
  2.783,04 (USD)
  Високо калени брави со дополнителни челични плочи пред бравите
  Дебелина: внатрешен ѕид 2 mm, надворешен ѕид 4 mm
  Вкупна дебелина 86 mm
  Подвижни полици
  Отпорен на пожар до 600˚C до 120 мин.
  Сертификат EN-1143-1
  Сигурносно ниво Grade III
  Надворешна дим.: 150 х 80 х 70 cm
  Тежина 1.200 кг.

  Сеф 4130С

  084350
  2.473,08 (USD)
  Високо калени брави со дополнителни челични плочи пред бравите
  Дебелина: внатрешен ѕид 2 mm, надворешен ѕид 4 mm
  Вкупна дебелина 86 mm
  Подвижни полици
  Отпорен на пожар до 600˚C до 120 мин.
  Сертификат EN-1143-1
  Сигурносно ниво Grade III
  Надворешна дим.: 140 х 60 х 50 cm
  Тежина 560 кг.

  Сеф, Елект./Механ.заклуч., Promet, Valberg, FRS133CH, 71.1*136.3*58цм, Зелена

  164750
  1.226,15 (USD)
  Двојно исполнет со огноотпорен бетон и со тројно заклучување
  Отпорен на пожар до 1000˚C до 60 мин.
  Ја задржува внатрешната температура
  Сертификат EN 15659; 2009
  Сигурносно ниво LFS 60P
  Надворешна дим.: 133,6 х 71,2 х 61,2 cm
  Внатрешна дим.: 117 х 54,6 х 41,8 cm
  Тежина 310 кг.

  Сефови-2

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.226,00 (USD) Максимум: 2.784,00 (USD)
  1226 2784
  Производители