15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Сигурност разно

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Светло, Со сензор, Olympia, BL100, 5980, 16*11*5цм

  220580
  850,00 ден 1.350,00 ден

  8 LED диоди
  Детектор за движење
  Опсег до 5 метри
  Режими на работа: Вклучено, Исклучено или Автоматско
  Напојување со 3 батерии AA (не се вклучени во пакувањето)
  Во автоматскиот режим, светлото се вклучува само кога светлосните услови се лоши
  Дим.: 16 х 11 х 5 cm

  Сигурност разно

  Производители