15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Сигурност разно

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Светло, Со сензор, Olympia, BL100, 5980, 16*11*5цм

  220580
  15.22 (USD) 24.16 (USD)

  8 LED диоди
  Детектор за движење
  Опсег до 5 метри
  Режими на работа: Вклучено, Исклучено или Автоматско
  Напојување со 3 батерии AA (не се вклучени во пакувањето)
  Во автоматскиот режим, светлото се вклучува само кога светлосните услови се лоши
  Дим.: 16 х 11 х 5 cm

  Сигурност разно

  Manufacturers