15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Скали Hailo De

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Скала, 1 х 2, 57,5*50*45см., до 150кг., Hailo, Mini, 4310-001

  067770
  2.450,00 ден

  Скала, 1 х 6, висина до 305см., 150кг., Hailo, L40, 8946-001

  068860
  4.830,00 ден

  Скала, 1 х 6+полица, висина до 303см, 150кг., Hailo, 8816-001

  068840
  6.550,00 ден

  Скала, 1 х 8, висина до 345см., 150кг., Hailo, L40, 8948-001

  068880
  6.520,00 ден

  Скала, 2 x 12 + 1 x 12, висина до 815см., 150кг., Hailo, 9312-501

  068910
  25.950,00 ден

  Скала, 2 x 6 + 1 x 5, висина до 370см., 150кг., Hailo, 9306-501

  068890
  15.995,00 ден

  Скала, 2 x 9 + 1 x 8, висина до 560см., 150кг., Hailo, 9309-501

  068900
  20.550,00 ден

  Скала, 2 х 2, 44*40*50см., до 225кг., Hailo, L90, 4422-001

  068800
  5.950,00 ден

  Скала, 2 х 2, 51*40*40см., до 150кг., Hailo, L90, 4321-001

  067760
  3.250,00 ден

  Скали Hailo De

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.450,00 ден Максимум: 25.950,00 ден
  ден2450 ден25950
  Производители