15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Скалпели и Ножеви

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Мини скалпел, Foska Shine, Automatic springback, SX-147

  270620
  0,63 (USD)

  Мини скалпел, Foska Shine, Automatic springback, SX-147

  270620
  0,63 (USD)

  Нож, За скалпел, 10/1, 9мм, Centrum, 85387

  285200
  0,45 (USD)

  Нож, За скалпел, 10/1, 9мм, Centrum, 85387

  285200
  0,45 (USD)

  Нож, За скалпел, Мал, 9мм, Сет 1/10, Ark, 275

  033322
  1,07 (USD)

  Нож, За скалпел, Мал, 9мм, Сет 1/10, Ark, 275

  033322
  1,07 (USD)

  Нож, За скалпел, Мал, 9мм, Сет 1/10, Rck003A1

  185341
  0,72 (USD)

  Нож, За скалпел, Мал, 9мм, Сет 1/10, Rck003A1

  185341
  0,72 (USD)

  Скалпел голем, 18x100 мм., PBS, 7946001-99

  220120
  0,63 (USD)

  Скалпел, 18мм, Office Point, 1871800-00

  060800
  0,72 (USD)

  Нож за скалпел, 18мм, 10/1, Centrum, 82069

  210680
  0,81 (USD)
  Рефил ножеви за скалпел со 18 мм ширина. Содржи 10 ножеви во пластично пакување.

  Скалпел, 18мм, Office Point, 1872018-00

  060890
  1,79 (USD)

  Скалпели и Ножеви

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 2,00 (USD)
  0 2
  Производители