15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Скалпели и Ножеви

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Нож за скалпел, 1/10, Statovac, 617066, SFT0142RF

  251080
  140,00 ден

  Нож за скалпел, 1/10, Statovac, 617066, SFT0142RF

  251080
  140,00 ден

  Скалпел голем, 18x100 мм., PBS, 7946001-99

  220120
  35,00 ден

  Скалпел, 18мм, Office Point, 1871800-00

  060800
  40,00 ден

  Нож, За скалпел, 18мм, 1/1, Office Point, 1881800-00

  033311
  6,00 ден

  Нож за скалпел, 18мм, 10/1, Centrum, 82069

  210680
  40,00 ден 55,00 ден
  Рефил ножеви за скалпел со 18 мм ширина. Содржи 10 ножеви во пластично пакување.

  Скалпел, 18мм, Office Point, 1872018-00

  060890
  100,00 ден

  Нож, За скалпел, 9мм, 1/1, Office Point, 1880900-00

  033321
  3,00 ден

  Нож за писма, метален, блистер, Mas, 471

  136970
  125,00 ден

  Нож за писма, метален, Mas, 470

  033300
  130,00 ден

  Нож за писма, пвц, Mas, 1499

  122000
  20,00 ден

  Скалпели и Ножеви

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3,00 ден Максимум: 140,00 ден
  ден3 ден140
  Производители