15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Скалпели Професионални и Ножеви

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Скалпел Ведо-078845-Профи Со 5 Ножиња

  162895
  15,22 (USD)
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Три степени на извлекување: 9, 15 и 25 mm

  Скалпел Ведо-078850-Профи Плус Со 5 Ножиња

  162890
  15,22 (USD)
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Ножот автоматски се вовлекува во рачката доколку дојде до лизгање на скалпелот при сечење
  Со 5 резервни ножеви

  Скалпел, 15,8 х 3,4 х 1,5 см, Метален, WEDO, 078865

  259340
  10,74 (USD)

  Скалпел 0787009 професионален 2во 1 -9мм нож

  205130
  5,64 (USD)
  Користи мал нож 9 mm
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Ножот автоматски се вовлекува во рачката доколку дојде до лизгање на скалпелот при сечење

  Нож За Писма, Дрвена Рачка, 24цм, Wedo, 147554

  128660
  2,33 (USD)

  Нож За Скалпел, Wedo, 07880

  128871
  2,77 (USD)

  Скалпели Професионални и Ножеви

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 16,00 (USD)
  1 16
  Производители