15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Скалпели Професионални и Ножеви

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Нож за сечење, Скалпел, Со 1 резервнo ножe, Statovac, 617065 / SFT0142

  251070
  3,58 (USD)
  Нож за сечење и обликување со можност за замена на ножето.

  Скалпел Ведо-078845-Профи Со 5 Ножиња

  162895
  15,22 (USD)
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Три степени на извлекување: 9, 15 и 25 mm

  Скалпел Ведо-078850-Профи Плус Со 5 Ножиња

  162890
  15,22 (USD)
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Ножот автоматски се вовлекува во рачката доколку дојде до лизгање на скалпелот при сечење
  Со 5 резервни ножеви

  Скалпел, 15,8 х 3,4 х 1,5 см, Метален, WEDO, 078865

  259340
  10,74 (USD)

  Скалпел Ведо-078812-Профи Со 5 Ножиња

  162270
  15,84 (USD)
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Скалпел со футрола за на појас

  Скалпел 0787018 професионален 2во 1 -18мм нож

  205140
  10,65 (USD)
  Користи нож 18 mm
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Ножот автоматски се вовлекува во рачката доколку дојде до лизгање на скалпелот при сечење

  Скалпел 0787009 професионален 2во 1 -9мм нож

  205130
  5,64 (USD)
  Користи мал нож 9 mm
  Изработен од висококвалитетен "SK5" јаглероден челик.
  Ножот автоматски се вовлекува во рачката доколку дојде до лизгање на скалпелот при сечење

  Нож За Скалпел, Wedo, 07881

  128870
  2,77 (USD)

  Нож За Писма, Дрвена Рачка, 24цм, Wedo, 147554

  128660
  2,33 (USD)

  Нож За Скалпел, Wedo, 07880

  128871
  2,77 (USD)

  Скалпели Професионални и Ножеви

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 16,00 (USD)
  1 16
  Производители