15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Столови Менаџерски Со Тркалца

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Chair Nf-3302

  185130
  196.00 (USD) 196.45 (USD)

  Стол Wau Surface,609BMBG62VB,Штоф BL417 Slategrey,B-NW41 Charcoal,Мрежа наслон,

  271220
  579.06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.

  Стол, Apollo, 908PSHA72N2 Штоф BL417Slategrey,БЕЛА конст, Пвц звезда,Меха 1 рач

  271236
  303.40 (USD)
  Едноставен, модерен и елегантен, столот Аполо го прави вашето работно место многу попријатно. Широката површини за седење ве прави да се чувствувате слободно и опуштено.

  Стол, Аполо,909PDA72N2W, Алу звезда со бела конст. сив штоф, BL416 Snowy

  253707
  482.40 (USD)
  Аполо канцеларискиот стол внесува стил и елеганција во вашиот работен простор благодарение на ексклузивниот дизајн со заоблен профил и закривени сјајни потпирачи за раце.
  Неговиот минималистички и луксузен изглед располага со широка површина за седење овозможувајќи оптимална положба на вашето тело и задоволство дури и при долготрајно седење.
  Столот располага и со вграден механизам за нишање, како и можност за фиксирање во саканата позиција со што добивате ергономски стол за неповторливо чувство на комфор и удобност.

  Стол, Мрежаст црн наслон со наслон за глава, Седиште мрежа црна, CH-233 A-QW

  039331
  409.91 (USD)
  Стол со мрежаст црн наслон со наслон за глава, и седиште од мрежа со црна боја.
  Прилагодлив потпирач на глава.
  Функција на потпирачот за грб (заклучување на 3 степени на пренос)
  Силна лумбална поддршка.
  Продолжување на седиштето (прилагодливо)
  3D потпирач за раце.
  Носивост до 120 кг.

  Стол, Мрежаст црн наслон со наслон за глава, Седиште црн штоф, CH-202 A

  043141
  392.90 (USD)
  Столот има цврста основа изработена од полиран алуминиум, 4Д потпирачи за раце кои се прилагодуваат во неколку насоки и меко и удобно седиште на лизгање.
  Столот е опремен со механизам, кој ви овозможува да се заклучи на неколку позиции. Тој е сигурен, удобен, има претставителен изглед и дефинитивно ќе ја украси вашата канцеларија. Потпирачите за раце се изработени од пластика.
  Седлото е од ткаенина што дише, а задниот дел е изработен од полимерна мрежа, која го поддржува грбот и ја задржува формата за многу години на употреба.
  Подесување на седало по длабочина
  Телескопски раконаслон 3Д
  Мултиблок со 2 рачки заклучување во 3 позиции
  Алуминиумска звезда со тврди тркалца 60 мм дијаметар
  Длабочина на седиштето 51 см
  Ширина на седиштето 50 см
  Висина на грбот 78 см
  Длабочина на столот 60 см
  Ширина на столот 68 см
  Висина од под до седиште 44-52 см
  Висина на столот 119-127 см
  Носивост до 120 кг

  Стол,Apollo, 908BSHA72N2 Штоф BL417 Slategrey, ЦРНА конст, Пвц звезда,Мех 1 рач

  271231
  303.40 (USD)
  Едноставен, модерен и елегантен, столот Аполо го прави вашето работно место многу попријатно. Широката површини за седење ве прави да се чувствувате слободно и опуштено.

  Стол,Wau Elastomer, 609WMBG62VG -Grey-TPE, Бела конст, Алум звезда силвер

  253717
  579.06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.

  Стол,Wau surface, 609BMBG62VB/BL417 Slategrey,конст.црна Алум звезда црна

  271221
  579.06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.

  Стол,Wau Surface,609WMBG62VG,BL417 Slategrey,B-NW41 Charcoa Мрежа наслон,

  271227
  579.06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.

  Стол,Wau Surface,609WMBG62VG/BL418/B-NW41,Бела Конст, Црн штоф, , Алум звез сил,

  271226
  579.06 (USD)
  Концептот на примена на материјалите за спортска опрема во канцелариски мебел е револуционерно. Како и многу врвната спортска опрема, WAU столовите имаат одлична ергономија и трендовски стилови за да ви овозможат најдобри перформанси во работата.

  Chair Nf-3602

  149860
  231.80 (USD)
  Многу удобен канцелариски стол со висок заден дел за удобно потпирање на грбот. Прилагодливата висина на седиштето ќе ги задоволи повеќето од вашите потреби. Можноста за вртење од 360 степени и 5 те тркала прават да бидат пофлексибилни.

  Столови Менаџерски Со Тркалца

  Filter by:

  Clear All
  Min: 142.00 (USD) Max: 887.00 (USD)
  142 887
  Manufacturers