15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Столови Посетителски

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Стол AXO NS 210 Z U U-773

  039020
  187.95 (USD)

  Стол NF-139-2 конферен со хромирани ногарки штоф црн

  222741
  57.28 (USD)
  Удобен и елегантен статичен канцелариски стол, со хромирани ногарки и црн штоф. Со овој стол вашата канцеларија ќе изгледа модерно и стилски.

  Стол Wait CFP-CR

  039010
  219.63 (USD)

  Стол Ваит 1S хром ецо 30

  090760
  205.85 (USD)

  Chair Static Nf-3132 In Eco Leather

  132060
  154.84 (USD)
  Удобен и елегантен статичен канцелариски стол, изработен од еко кожа и хромирани ногарки во Ѕ форма за модерна и стилска канцеларија.

  Стол посетителски, Црн штоф со наслон црн мрежа, 691BNAA675, Robin, SBL418 BAK61

  253720
  133.36 (USD)
  Стол за посетители, неверојатно издржлив и пријатен за седење. Неговиот ергономски и модерен дизајн ќе биде вистинско освежување на вашата канцеларија.

  Chair And Toothpaste 1 Iso Black Legs

  052311
  35.78 (USD)
  Црна конференциска столица, чии димензии и тапацираното седиште овозможуваат да се користи како удобен канцелариски стол. Седиштето на столот е широко, обезбедувајќи удобност дури и по подолга употреба.

  Chair Iso Toff A-20 And A-23 With Blue Dots

  052313
  35.78 (USD)
  Сина конференциска столица, чии димензии и тапацираното седиште овозможуваат да се користи како удобен канцелариски стол. Седиштето на столот е широко, обезбедувајќи удобност дури и по подолга употреба.

  Chair Iso With Black Legs A-10 - High Backing Black

  116201
  41.15 (USD)
  Канцелариска Столица исо со раконаслон - метална конструкција црна - обложена со високо квалитетен мебел штоф

  Chair Iso-A-28 Iso-Nogari Black A-28-Red

  052312
  35.78 (USD)
  Црвена конференциска столица, чии димензии и тапацираното седиште овозможуваат да се користи како удобен канцелариски стол. Седиштето на столот е широко, обезбедувајќи удобност дури и по подолга употреба.

  Стол Infinita V-32 Flalu ARM

  131160
  161.10 (USD)

  Chair Io A28 Chrome Brown Red

  052322
  44.73 (USD)

  Chair Io-A-32 Bordo

  052318
  35.78 (USD)

  Столови Посетителски

  Filter by:

  Clear All
  Min: 21.00 (USD) Max: 555.00 (USD)
  21 555
  Manufacturers