15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Столови Работни Со Тркалца

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Стол, Мрежаст Црн Наслон И Наслон За Глава, Фиксни Рачки,Звезда ПВЦ,CH-219A,Црна

  291840
  8.950,00 ден
  Стол со концизно дизајниран уметнички и апстрактен ефект. Потпирачот за грб е со проѕирна мрежа.
  -Задна рамка од црна ПП материјал со фиксирана лумбална потпора
  -Потпирачот за глава и грбот се изработени од црна мрежеста ткаенина Songda TW-62E, а седиштето е од црна ткаенина Huayu OS-01
  -Сунѓер со средно-мек сунѓер со висока еластичност со 40 густина
  ПП фиксен потпирач за рака
  - 50 мм црно тркало

  Стол,Мрежаст црн наслон и наслон за глава,Седиш.црн штоф,Фикс рачки,CH-180 A

  222730
  9.950,00 ден
  Звезда од Пвц црна боја
  Црни тврди тркалца 50мм дијаметар
  Тилт со една рачка заклучување во 1 позиција
  Фиксен раконаслон
  Ткаенината е отпорна на абење и на телото му овозможува да „дише“, правејќи го седиштето многу удобно
  Телото е изработено од издржлива пластика
  Потпирач за глава прилагодлив за висина
  Механизам за замав со можност за фиксирање во работна позиција
  Амортизер со гас, DIN 4550
  Макс. оптоварување 120 кг
  Ширина на седиштето 49 см
  Длабочина на седиштето 48 см
  Висина на грбот 73 см
  Ширина на столот 58 см
  Длабочина на столот 56 см
  Висина на столот, мин 112 см, макс 121 см
  Висина од под до седиште, мин 38 см, макс 47 см

  Стол Престиж GTP C-2-Вртлив+Раконаслони .Црвен

  052362
  5.660,00 ден
  Стол со висока потпирачка
  -регулирање на височината на столот
  -регулација на висината на задниот наслон со можност за фиксирање во саканата позиција
  -регулација на длабочината на седење
  -полиуретанови рачки
  -полиуретан звезда
  -препорачана тежина 100кг
  -боја:црн/плав/црвен

  Столови Работни Со Тркалца

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3.600,00 ден Максимум: 9.950,00 ден
  ден3600 ден9950
  Производители