15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Столови Работни Со Тркалца

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Стол Престиж GTP Вртлив+Раконаслони -окер

  052366
  101,31 (USD)
  Стол со висока потпирачка
  -регулирање на височината на столот
  -регулација на висината на задниот наслон со можност за фиксирање во саканата позиција
  -регулација на длабочината на седење
  -полиуретанови рачки
  -полиуретан звезда
  -препорачана тежина 100кг
  -боја:црн/плав/црвен

  Стол, CH-183B, Мрежаст Црн Наслон, Рачки фиксни, Звезда ПВЦ, Седиште црно, Црна

  291830
  152,15 (USD)
  -Црна PP задна рамка
  -Сунѓер со висока еластичност со 40 густина
  -Потпирач за рака за подигнување на PU
  - Дијаметар на тркало 50 mm.
  - Големина: 615 * 590 * 920-1020 mm
  - Нето тежина: 10,3 (едно столче)

  Стол, Канцелариски, Pbs, Ibiza, 23023381-05

  285050
  183,48 (USD)

  Стол, Канцелариски, Pbs, Rodos, 23023321-05

  285040
  147,68 (USD)

  Стол, Канцелариски, Pbs, Tenerife, 23023371-05

  279010
  174,88 (USD)

  Стол, Мрежаст Црн Наслон И Наслон За Глава, Фиксни Рачки,Звезда ПВЦ,CH-219A,Црна

  291840
  160,20 (USD)
  Стол со концизно дизајниран уметнички и апстрактен ефект. Потпирачот за грб е со проѕирна мрежа.
  -Задна рамка од црна ПП материјал со фиксирана лумбална потпора
  -Потпирачот за глава и грбот се изработени од црна мрежеста ткаенина Songda TW-62E, а седиштето е од црна ткаенина Huayu OS-01
  -Сунѓер со средно-мек сунѓер со висока еластичност со 40 густина
  ПП фиксен потпирач за рака
  - 50 мм црно тркало

  Стол, Мрежаст црн наслон, Седиште црн штоф, Фиксни рачки, Пвц звезда, CH-180 B

  222731
  160,20 (USD)
  Стол со мрежаст црн наслон, и седиште од црн штоф
  Мрежата и ткаенината се отпорни на абење и му овозможуваат на телото да „дише“, што го прави седиштето многу удобно.
  Телото на столот е изработено од издржлива пластика
  Потпирачите за раце се фиксни и се од квалитетна цврста пластика
  Механизам за замав со можност за фиксирање во работна позиција
  Звездата од пвц механизам
  Тилт со една рачка со заклучување во 1 позиција
  Дијаметар на тркалца – 50 мм
  Tежина на столот: 12,42 кг
  Носивост до 120 кг.

  Стол, Седиште ЗЕЛЕН штоф, Мрежа СИВ наслон, Фиксни рачки, Пвц звезда, CH-220 B

  149864
  160,20 (USD)
  Столот CH-220 B има лесна конструкција и голема издржливост. Се одликува со стилски и удобни неприлагодливи потпирачи за раце во форма на Т. Столот има механизам за лулање со фиксирање во работната положба, подлога за потпирач за грб – мрежа, седиштето е изработено од ткаенина што не поти, отпорна на абење.
  Овој стол се одликува со високо квалитетна изработка, сигурност и практичност.
  Израбoтен е по високи ергономски стандарди.

  Стол, Седиште Сив штоф, Мрежа Црн наслон, Фиксни рачки, Пвц звезда, CH-220 B

  149869
  160,20 (USD)
  Ергономски канцелариски стол со средна големина на грбниот дел, кој одговара на држењето на телото, со прекрасен црн мрежест грб, седиште од сива ткаенина и црна рамка . Се прилагодува по висина и грбот се навалува за удобност и поддршка на грбот. Седиштето има и фиксирани потпирачи за раце.
  -Сунѓер со висока густина од 40 кг/м2
  -Едноставен механизам (1 брава), ПП фиксен потпирач за рака,
  -50mm тркала

  Стол, Седиште Црн Штоф, Мрежа Црн Наслон, Фиксни Рачки, ПВЦ Звезда,CH-220 B,Црна

  149868
  160,20 (USD)
  Ергономски канцелариски стол со средна големина на грбниот дел, кој одговара на држењето на телото, со прекрасен црн мрежест грб, седиште од црна ткаенина и црна рамка . Се прилагодува по висина и грбот се навалува за удобност и поддршка на грбот. Седиштето има и фиксирани потпирачи за раце.
  -Сунѓер со висока густина од 40 кг/м2
  -Едноставен механизам (1 брава), ПП фиксен потпирач за рака,
  -50mm тркала

  Стол,Мрежаст црн наслон и наслон за глава,Седиш.црн штоф,Фикс рачки,CH-180 A

  222730
  178,10 (USD)
  Звезда од Пвц црна боја
  Црни тврди тркалца 50мм дијаметар
  Тилт со една рачка заклучување во 1 позиција
  Фиксен раконаслон
  Ткаенината е отпорна на абење и на телото му овозможува да „дише“, правејќи го седиштето многу удобно
  Телото е изработено од издржлива пластика
  Потпирач за глава прилагодлив за висина
  Механизам за замав со можност за фиксирање во работна позиција
  Амортизер со гас, DIN 4550
  Макс. оптоварување 120 кг
  Ширина на седиштето 49 см
  Длабочина на седиштето 48 см
  Висина на грбот 73 см
  Ширина на столот 58 см
  Длабочина на столот 56 см
  Висина на столот, мин 112 см, макс 121 см
  Висина од под до седиште, мин 38 см, макс 47 см

  Стол Престиж GTP C11 Вртлив+Раконаслони -Црн

  052361
  101,31 (USD)
  Ергономски стол со тркалца за работа и поминување на слободно време.

  Стол Престиж GTP C14 Вртлив+Раконаслони .Син

  052363
  101,31 (USD)
  Стол со висока потпирачка
  -регулирање на височината на столот
  -регулација на висината на задниот наслон со можност за фиксирање во саканата позиција
  -регулација на длабочината на седење
  -полиуретанови рачки
  -полиуретан звезда
  -препорачана тежина 100кг
  -боја:црн/плав/црвен

  Стол Престиж GTP C-2-Вртлив+Раконаслони .Црвен

  052362
  101,31 (USD)
  Стол со висока потпирачка
  -регулирање на височината на столот
  -регулација на висината на задниот наслон со можност за фиксирање во саканата позиција
  -регулација на длабочината на седење
  -полиуретанови рачки
  -полиуретан звезда
  -препорачана тежина 100кг
  -боја:црн/плав/црвен

  Столови Работни Со Тркалца

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 50,00 (USD) Максимум: 184,00 (USD)
  50 184
  Производители