15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Бели Магнетни со Алуминиумска Рамка

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Табла TSA64/C Магнетна 60*40 Тса64/Ц Зидна-

  121121
  18,80 (USD) 20,58 (USD)
  Бела табла со алуминиумска рамка, 3 магнети и маркер
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 40 х 60 cm

  Табла, Магнетна, 120*90цм, Огласна, Со врата, 2X3, GS2129 GTO

  121341
  231,80 (USD)
  За внатрешна монтажа со клуч
  Може да се монтира хоризонтално и вертикално
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 90 х 120 cm

  Табла INT-606 White Board Magnetic 120*200 Со Ал.Рамка Ѕидна

  177770
  169,16 (USD)
  Магнетна бела табла со алуминиумска рамка. Се монтира на ѕид.
  Димензија: 120 x 200 см

  Табла магнетнa, 90*120, метална рамка, Noki, INT-602

  177740
  58,18 (USD)
  Бела табла со алуминиумска рамка.
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 90 х 120 cm

  Табла магнетна, 120*240, метална рамка, Noki, INT-607

  177771
  172,74 (USD)

  Табла магнетнa, 60*90, метална рамка, Noki, INT-601

  177730
  34,90 (USD)
  Магнетна бела табла со алуминиумска рамка. Се монтира на ѕид.
  Димензија: 60 x 90 см

  Табла 4201 Магнетна 30*40+маркер

  162250
  16,11 (USD)
  Бела табла со алуминиумска рамка и 1 маркер со бришач на капачето
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 30 х 40 cm

  Табла Магнетна, 160*120цм, Ѕидна, Алуминиумска рамка, 2X3, TSA1216/C

  121150
  93,08 (USD) 106,77 (USD)
  Бела табла со алуминиумска рамка, 3 магнети и маркер
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 120 х 160 cm

  Табла магнетна, 45*60, метална рамка, Noki, INT-600

  083090
  23,27 (USD)
  Магнетна бела табла со алуминиумска рамка. Димензија: 45 x 60 см

  Табла магнетнa, 120*150, метална рамка, Noki, INT-604

  177750
  106,50 (USD)
  Магнетна бела табла со алуминиумска рамка. Се монтира на ѕид.
  Димензија: 120 x 150 см

  Табла 4102 Магнетна 45*60

  120530
  29,54 (USD) 39,11 (USD)
  Бела табла со алуминиумска рамка
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Содржи 6 магнети, 4 маркери и бришач
  Дим. 45 х 60 cm

  Табла Магнетна Бела Ma0207170 60*45Цм Со Алуминиумса Рамка

  196840
  25,96 (USD)
  Бела табла со алуминиумска рамка
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 45 х 60 cm

  Табла Магнетна, 200*100цм, Ѕидна, Алуминиумска рамка, 2X3, TKA1020, Зелена

  121300
  151,26 (USD) 159,22 (USD)
  На таблата може да се пишува со креда, борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за креди, маркери и др.
  Дим. 100 х 200 cm

  Табли Бели Магнетни со Алуминиумска Рамка

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 16,00 (USD) Максимум: 232,00 (USD)
  16 232
  Производители