15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Бели Магнетни со Дрвена Рамка

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Табла Магнетна, 120*80цм, Ѕидна, Дрвена рамка, 2X3, TS128/OZ

  146220
  2.235,00 ден
  Бела табла со дрвена рамка со 3 магнети и маркер
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 80 х 120 cm

  Табла, Магнетна, 80*60цм, Ѕидна, Дрвена рамка, 2X3, TS86/C OZ, 80*60*0цм

  146210
  1.245,00 ден
  Бела табла со дрвена рамка со 3 магнети и маркер
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 60 х 80 cm

  Табли Бели Магнетни со Дрвена Рамка

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.245,00 ден Максимум: 2.235,00 ден
  ден1245 ден2235
  Производители