15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Табли Интерактивни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Сталак за интерактивна табла

  121652
  474.35 (USD)
  Можност за прилагодување на три висини.
  Рачката од сталакот може да се свитка до 90˚ за полесен транспорт.
  Прилагодување на растојанието на проекторот од таблата во опсег од 86 - 120 cm.
  Материјал: челик во црна боја, полусјајна

  Табли Интерактивни

  Manufacturers