15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Огласни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Табла Магнетна Огласна, 68*51цм, Со Врата и Клуч, 2х3, GS44A4

  213890
  106,50 (USD) 111,88 (USD)
  За внатрешна монтажа со клуч
  Може да се монтира хоризонтално и вертикално
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 51 х 68 cm

  Табла Магнетна Огласна, 180*120цм, Со Врата, 2X3, GS21218

  121342
  321,30 (USD) 390,67 (USD)
  За внатрешна монтажа со клуч
  Може да се монтира хоризонтално и вертикално
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 120 х 180 cm

  Табла Магнетна Огласна, 90*60цм, 2х3, model 5, GS596

  214000
  119,04 (USD) 124,40 (USD)
  За внатрешна монтажа со клуч
  Може да се монтира хоризонтално и вертикално
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 60 х 90 cm

  Табла Магнетна Огласна, 90*60цм, Со врата, 2X3, GS296

  121340
  133,36 (USD) 156,36 (USD)
  За внатрешна монтажа со клуч
  Може да се монтира хоризонтално и вертикално
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 60 х 90 cm

  Табла Огласна, 90*60цм, Платнена, Со врата, 2х3, model 5, GT596 1

  214010
  67,12 (USD) 106,50 (USD)
  За внатрешна монтажа со клуч
  Може да се монтира хоризонтално и вертикално
  На таблата може да се прикачуваат документи со патенти
  Дим. 60 х 90 cm

  Табли Огласни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 67,00 (USD) Максимум: 322,00 (USD)
  67 322
  Производители