15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Планер Бели Магнетни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Планер Неделен 4214 Магнетна 35*35

  120540
  850,00 ден
  Бела табла со 1 маркер со бришач на капачето
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 35 х 35 cm

  Планер Годишен 4123 Ѕиден 60*90 Метален

  120543
  5.950,00 ден
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 60 х 90 cm

  Планер Годишен Магнетен, 120*90цм, Ѕиден, Алуминиумска рамка, 2X3, TP008

  121310
  6.775,00 ден
  Сет табла со 3 магнети и маркер
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 90 х 120 cm

  Планер Месечен 4122 Ѕиден 60*90 Метален

  120542
  3.950,00 ден
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 60 х 90 cm

  Планер Неделен 4121 Ѕиден 60*90 Метален

  120541
  3.950,00 ден
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 60 х 90 cm

  Стаклена Табла планер 6985 40Х40 Со Маркер И 2 Магнетни Коцки

  161770
  2.950,00 ден
  Сет од табла со 1 маркер и две магнетни коцки
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 40 х 40 cm

  Стаклена Табла планер 6990 Со Маркер И 2 Магнети 78Х24

  161780
  2.950,00 ден
  Сет од табла со 1 маркер и две магнетни коцки
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 24 х 78 cm

  Табли Планер Бели Магнетни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 850,00 ден Максимум: 6.775,00 ден
  ден850 ден6775
  Производители