15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Револвинг Бели Магнетни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Табла магнетна, 120*200, метална рамка, двострана со ногарки, Noki, INT-613

  177773
  12.450,00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 120 х 200 cm

  Табла магнетна со ногарки, 90*120, метална рамка, INT-611

  177772
  7.250,00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 90 х 120 cm

  Табла магнетна, 80*120, метална рамка, со ногарки, на тркалца, Noki, INT-610

  177790
  8.250,00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 80 х 120 cm

  Табла магнетна , 150*100цм, Двострана на тркалца, Флипчарт, 2X3, TOS1510

  121261
  23.950,00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 100 х 150 cm

  Табла Магнетна , 180*120цм, Двострана на тркалца, Флипчарт, 2X3, TOS1218

  121262
  26.950,00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 102 х 180 cm

  Табла Магнетна Двострана Бела Qr0503 180*120Цм Со Алуминиумса Рамка

  196920
  33.950,00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 120 х 180 cm

  Табла Магнетна Двострана Бела Qr0603 150*100Цм Со Алуминиумса Рамка

  196910
  29.950,00 ден
  Бела табла со тркалца, магнетна
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 100 х 150 cm

  Табла магнетна, 170*100цм, Двострана на тркалца, Керамичка, 2X3, Tok1710

  169730
  24.530,00 ден
  Зелена лакирана табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 100 х 170 cm

  Табли Револвинг Бели Магнетни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 7.250,00 ден Максимум: 33.950,00 ден
  ден7250 ден33950
  Производители