15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Стаклени Магнетни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Табла 4264.01 Магнетна Стаклена 90X120 Цм бела

  163066
  231,80 (USD)

  Табла 4250.01- 35*35 -Стаклена- Магнетна-бела

  196966
  15,22 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 35 х 35 cm

  Табла 4250.03-35*35 -Стаклена- Магнетна пинк

  196968
  15,22 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 35 х 35 cm

  Табла 4250.08-35*35 -Стаклена- Магнетна сива

  196967
  15,22 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 35 х 35 cm

  Табла 4251 40*60см Стаклена- Магнетна Бела

  120420
  28,64 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 40 х 60 cm

  Табла 4252-01-45*45Стаклена-Магнетн Бела

  120446
  25,96 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла 4252-02-45*45Стаклена-Магнетн Оранж

  120449
  25,96 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла 4252-03 45*45 Стаклена-Магнетна Црвена

  120442
  25,96 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла 4252-06-45*45 Стаклена-Магнетн Сина

  120443
  25,96 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла 4252-09-45*45 Стаклена-Магнетна Црна

  120441
  25,96 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 45 х 45 cm

  Табла 4264.09 Магнетна Стаклена 90X120 Цм црна

  163060
  151,26 (USD) 208,54 (USD)
  Табла со маркер и магнети
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Дим. 90 х 120 cm

  Табла Стаклена -Магнетна Бела Gl160101 78*48Цм

  196890
  40,28 (USD)
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Изработена од калено стакло 4 mm
  Сет табла и два магнета
  Дим. 48 х 78 cm

  Табла Стаклена -Магнетна Бела Флипчарт Gea4850116 70*100Цм

  196880
  482,40 (USD)
  Калено стакло дебелина од 4 mm и со магнетни својства, со тркалца и 2 дополнителни магнетни држачи за прикачување до 3 листа.
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табли Стаклени Магнетни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 15,00 (USD) Максимум: 483,00 (USD)
  15 483
  Производители